Mladinci z borbeno predstavo do nove zmage

10. 3. 2020
Mladinska ekipa rokometnega kluba Gorenje Velenje se je v ponedeljek v domači dvorani pomerila z ekipo Trima Trebnje. V 14. krogu 1. mladinske lige so bili boljši Velenjčani s 36:23.

Priča smo bili zelo dobri in borbeni rokometni predstavi, z zelo lepimi potezami na obeh straneh. Rokometaši Gorenja Velenja so začeli zelo čvrsto in gibljivo v obrambi, kar je gostom povzročalo velike težave. V 10. minuti so povedli s tremi zadetki razlike in s takšno prednostjo tudi zaključil prvi polčas (15:12). Prednost bi bila lahko še večja, ampak se je vratar Trima večkrat izkazal z obrambami iz stoodstotnih priložnosti.

V drugi polčas so domači vstopili zelo odločno. Nadaljevali so z odlično obrambo iz prvega polčasa, v napadu pa izboljšali realizacijo in v 37. minuti povedli z 21:14. Do konca tekme so svojo igro samo še stopnjevali in zasluženo visoko slavili z rezultatom 36:23. Priložnost za igro so dobili vsi rokometaši, ki so jo tudi zelo dobro izkoristili.

Trener: Marko Oštir

MLADINCI, 9. marec 19:15 (Rdeča dvorana, Velenje):

Gorenje Velenje : Trimo Trebnje 36:23 (15:12)

Gorenje Velenje: Husejnovič (15 obramb), Logar, Drobež 3, Komar 6, Grmšek 1, Lah 1, Šiško 10, Mazaj 3, Mlivič 1, Velič 1, Ravnikar 7, Šmigoc 1, Koren, Hudovernik 1, Starc, Šuntner