Kadeti s Primorske prinesli novo zmago

9. 3. 2020
Kadeti so v soboto odigrali novo tekmo v četrtfinalni skupini D. Tokrat so gostovali pri vrstnikih iz Kopra in v Velenje odnesli zmago s 30:24.

V prvem polčasu smo do 15. minute srečanja spremljali boljšo igro domačih, ki so povedli z 10:7. Po boljši igri osic v obrambi in delnem rezultatu 5:0, so na polčas odšle s prednostjo treh zadetkov.

V začetku drugega polčasa so črno-rumeni nadaljevali z vrhunsko obrambo na čelu z vratarjem Notesbergom in v 40. minuti povedli s 24:16. Domači so do konca tekme še nekajkrat zapretili Velenjčanom, vendar so osice vse napade uspešno odbile. Tekma se je tako končala s 30:24 za gostujočo ekipo.

Kadetska ekipa je tako še naprej neporažena v četrtfinalni skupini D, v petek pa v domači dvorani pričakuje vrstnike iz Slovenj Gradca.

Trener: Borut Plaskan

KADETI, 7.marec 12:00 (Športna dvorana OŠ Bonifika):

Koper : Gorenje Velenje 24:30 (12:15)

Gorenje Velenje: Notesberg-Lesnjak (16 obramb), Pandol (1 obramb), Škrobot, Cvijetinovič, Ravnikar 8, Stropnik 2, Mlivić 7, Velić 5, Kamenicki 4, Bizjak 1, Miklavžina, Hojnik 1, Blažinčič, Antlej 2, Juršič