Starejši dečki B remizirali proti RD Herz Šmartno

4. 3. 2020
Ekipa starejših dečkov B rokometnega kluba Gorenje Velenje je v torek odigrala novo srečanje v četrtfinalni skupini D. Osice so se v domači dvorani pomerile z vrstniki iz RD Herz Šmartno in remizirale s 30:30.

Tekmo so osice odprle slabo, z veliko izgubljenimi žogami in slabo komunikacijo v obrambi. Ekipa Šmartnega je to dobro izkoristila in povedla v prvem polčasu s sedmimi zadetki razlike. Odmor so osice izkoristile, saj so si zbistrile glave in odšle na igrišče pokazati njihovo pravo igro.

V drugem polčasu so rokometaši iz Gorenja Velenja izkoristili napake nasprotnika in s hitrimi protinapadi in zbranim ter organiziranim napadom zmanjševali zaostanek iz minute v minuto. Tekma je bila napeta do zadnje sekunde, saj je igralec iz Šmartnega zadel iz 7m za neodločen rezultat.

Trenerka: Snežana Rodič

SDB 3. marec, 19:30 (Rdeča dvorana, Velenje):

Gorenje Velenje : Herz Šmartno 30:30 (11:18)

Gorenje Velenje: Borovnik 8, Praprotnik 8, Laznik 4, Dragić 3, Pečečnik 3, Glinšek 2, Novak 2, Kalan, Dreu, Zadravec, Štruc, Guček, Plešnik, Kopušar, Ucovnik