Kadeti na derbiju premagali Slovenj Gradec

23. 2. 2020
Kadetska ekipa rokometnega kluba Gorenje Velenje je v soboto odigrala pomembno srečanje v četrtfinalni skupini D. Na derbiju skupine so se v gosteh so se pomerili z vrstniki iz Slovenj Gradca in zanesljivo zmagali z 41:31.

V prvem polčasu smo do 15. minute srečanja gledali izenačeno igro, v drugem delu prvega polčasa pa so si osice z raznovrstno igro v napadu priigrale štiri zadetke prednosti. Polčas se je končal tako z 20:16 v korist gostujočih igralcev.

V drugem polčasu so si osice, predvsem z dobro igro v obrambi, v 40 minuti priigrale visoko prednost devetih zadetkov. V napadu sta blestela predvsem Matic Ravnikar in Tarik Mlivić, ki sta rešetala domačo mrežo z vseh pozicij. Tudi vsi ostali so dodali svoj delež, tekma se je tako končala z visokih 41:31 v korist igralcev Gorenja Velenja.

Trener: Borut Plaskan

KADETI, 22.februar, 11:00 (športna dvorana Slovenj Gradec)):

Slovenj Gradec 2011 : Gorenje Velenje 31:41 (16:20)

Gorenje Velenje: Notesberg (7 obramb), Pandol (5 obramb), Škrobot 5, Cvijetinovič 1, Ravnikar 9, Stropnik 1, Mlivić 7, Velić 3, Kamenicki 2, Bizjak 2, Miklavžina, Hojnik 1, Blažinčič 2, Bizjak 5, Antlej 4, Petrovič