Mlajši dečki A končali prvi del prvenstva na 2. mestu

3. 2. 2020
Mlajši dečki A so v soboto v Velenju odigrali še zadnjo tekmo skupinskega dela lestvice Vzhod I. in zanesljivo premagali ekipo iz Dobove s 26:15.

V zadnjem krogu prvega dela državnega prvenstva so se mlajši dečki A pomerili z vrstniki iz Dobove. Tekma na Šolskem centru v Velenju ni odločala o ničemer. Obe ekipi sta v tekmo vstopili nekoliko zaspano. Nobena od ekip si ni priigrala večje prednosti. Zaključek prvega polčasa je pripadel osicam in na odmor so odšli s tremi zadetki prednosti. V nadaljevanju so domači fantje nekoliko strnili vrste in prednost je iz minute v minuto naraščala. Priložnost za igro so dobile vse osice. Zmaga je zasluženo ostala doma.

Trener: Miha Dobnik