Mlajši dečki A uspešni v Krškem

26. 1. 2020
Mlajši dečki A so v petek v gosteh odigrali tekmo proti vrstnikom iz Krškega. MDA so bili uspešni in premagali Krčane z 28:20.

Osice so tekmo vzele resno in že v prvih minutah pokazale, da so upravičeno drugo uvrščene na lestvici Vzhoda I. Že v 10. min je prednost znašala 5 zadetkov. V nadaljevanju je šlo vse po notah velenjskih mladeničev in prednost do polčasa se je povečala na +7. V drugem delu, so priložnost za igro dobili tudi fantje iz klopi in zelo dobro izkoristili svoje priložnosti. Tekmo so končali z osmimi zadetki prednosti in se zasluženo veselili zmage. V naslednjem tednu osice igrajo proti Dobovi doma. Nato sledi malo premora in žreb skupin za polfinale.

Trener: Miha Dobnik