Mladinci remizirali proti Slovenj Gradcu

22. 1. 2020

Tudi mladinska ekipa rokometnega kluba Gorenje Velenje je pričela s nastopi v novem letu. V ponedeljek so odigrali tekmo proti RK Slovenj Gradec 2011 s katerimi so remizirali z rezultatom 26:26.

Po enomesečnem premoru so se mladinci Gorenja Velenja pomerili z vrstniki iz Slovenj Gradca. Priča smo bili zelo izenačeni in borbeni tekmi, v kateri si nobena ekipa ni uspela ustvariti večje prednosti. Pri obeh ekipah sta bili posledici daljšega premora brez tekem številne tehnične napake in zgrešeni streli. Rokometaši Gorenja so se v obrambi zelo borili, ampak manjkali so zaključni prekrški, s katerimi bi preprečili še kakšen gostujoči zadetek. Kljub temu, da so si v napadu pripravljali dobre pozicije za strel, so bili žal prevečkrat nenatančni in tako so prvi polčas končali z rezultatom 11:11.  Ker se tudi v drugem polčasu stanje na igrišču ni bistveno spremenilo, se je tekma z obrambo Velenjskega vratarja končala z neodločenim rezultatom 26:26.

Trener: Marko Oštir

MLADINCI, 20. januar, 19:00 (Rdeča dvorana, Velenje)

Gorenje Velenje : Slovenj Gradec 2011 26:26 (11:11)

Gorenje Velenje: Logar (6 obramb), Husejnovič (5 obramb), Grmšek, Komar 5, Radšel, Lah 4, Šiško 3, Mazaj 4, Mlivič, Velič 3, Ravnikar 1, Tajnik 2, Koren, Hudovernik, Starc 4, Šuntner.