Kadeti nadigrali Celjane

8. 12. 2019
V soboto so se na gostovanje v Zlatorog odpravili kadeti, ki so se pomerili z vrstniki iz Celja. Od prve do zadnje minute so bili boljši nasprotnik in v Velenje odnesli visoko zmago s 35:19.

V 9. krogu so se igralci Gorenja v gosteh pomerili z vrstniki iz Celja. Od samega začetka so osice na čelu z vratarjem Naglavom igrale izvrstno v obrambi in povedle v 15. minuti srečanja z neverjetnih 11:2. Tudi v nadaljevanju so igralci Gorenja igrali v visokem ritmu in s 15 obrambami vratarja Naglava končali polčas z visokih 19:7.

V nadaljevanju smo prav tako videli vrhunsko igro osic, ki ji je poveljeval dirigent Ravnikar. Razlika se je tako do konca tekme le še višala do končnih 35:19. Pohvale vsem igralcem za izvrstno predstavo s katero so se na lestvici zavihteli na prvo mesto.

Trener: Borut Plaskan

KADETI, 7. december, 13:30 (dvorana Zlatorog Celje):

Celje Pivovarna Laško : Gorenje Velenje 19:35 (7:19)

Gorenje Velenje: Naglav (18 obramb), Notesberg Lesnjak, Škrobot 3, Juršič, Ravnikar 4, Stropnik 2, Mlivić 10, Velić 8, Kamenicki 3, Horvat, Hojnik 1, Blažinčič, Bizjak 2, Antlej 2, Karijašević, Einfalt