Mlajši dečki A do remija proti sovicam

5. 12. 2019
Mlajši dečki A so v sredo odigrali tekmo proti vrstnikom iz Šoštanja. Dvoboj se je končal z neodločenim izidom s 16:16.

Mlajši dečki A so se v 8. krogu državnega prvenstva pomerili proti vrstnikom iz Šoštanja. V izredno zaspani tekmi se nobeni od ekip ni uspelo razigrati. Posledica tega je morda ta, da se ekipi odlično poznata med seboj. Ekipa sov je na odmor odšla z zadetkom prednosti. V drugem polčasu je bila igra za odtenek boljša kot v prvem polčasu, toda nobena od ekip, si ni priigrala občutnejše prednosti. V zadnji minuti so imele osice priložnost za dva zadetka prednosti in tekmo mirno pripeljati do konca, vendar po napaki v napadu prejele zadetek in tekma se je končala z neodločenim izidom.

Trener: Miha Dobnik

MDA, 4. december, 16:45 (Športna dvorana OŠ KDK Šoštanj):

DRŠ Sebastjana Soviča : RK Gorenje Velenje 16:16 (10:9)

Gorenje Velenje: Glinšek 5, Pajk 4, Laznik 4, Guček 2, Ajšić 1, Arbeiter, Oštir, Supić, Šerc, Sobota, Repnik, Lah, Rednjak, Ucovnik