OSICE: Kadeti tesno izgubili v Celju

10. 2. 2019

Selekcija kadetov je v soboto odigrala drugo tekmo svoje četrtfinalne skupine državnega prvenstva. V Celju so morali priznati premoč domačinom, ki so bili boljši z 25:23.

V 2. krogu četrtfinalne skupine D so mladi rokometaši Gorenja Velenje gostovali v Celju. Črno-rumeni so srečanje slabše začeli, kar so domačini izkoristili in povedli z rezultatom 8:4. Nato so  sledile minute gostov in z boljšo igro v obrambi ter organizirano igro v napadu so velenjski rokometaši domače ujeli. Ekipi sta se na polčas odpravili pri rezultatu 12:12. Začetek drugega polčasa je bil podoben začetku prvega in celjski kadeti so z delnim rezultatom 5:0 pobegnili na visokih +5 (17:12). Rokometaši Gorenja Velenja so se srčno borili in domačine skoraj ujeli pri rezultatu 23:22. V 57. minuti so imeli gostje celo napad za izenačenje, ki pa ga niso izkoristili in točki sta ostali v Celju.

Trener: Marko Oštir