OSICE: Starejši dečki B do druge zmage v nadaljevanju sezone

1. 2. 2019

Starejši dečki B so v četrtek odigrali drugo tekmo četrtfinalne skupine državnega prvenstva. Doma so z 28:23 premagali rokometaše Krke.

Na drugi tekmi četrtfinalne skupine C je čakal starejše dečke B zelo kakovosten nasprotnik. Tekmo so osice odprle samozavestno in hitro prišle do vodstva. Po gostujoči minuto odmora so gostje zaigrali bolj zbrano. Črno-rumeni so igrali premišljeno večino prvega polčasa in na odmor odšli z lepo prednostjo sedmih zadetkov  (16:9). V drugem delu so se Krkaši približali celo na štiri zadetke zaostanka, a so velenjski rokometaši z odlično obrambo uspeli ustaviti nalet gostov. Borbena igra je Velenjčanom prinesla novi dve točki.

Trener: Benjamin Zbičajnik