Show menu

OSICE: Zadnji januarski vikend mladinci in kadeti preživeli na Češkem

27. 1. 2019

Ekipi kadetov in mladincev Rokometnega kluba Gorenje Velenje sta se zadnji vikend januarja odpravili na Češko. Na močnem mednarodnem turnirju Kempa Cup 2019 v mestu Nove Veseli sta obe selekciji mladih velenjčanov osvojili končno 5. mesto. 


KADETI


1. tekma

RK Gorenje Velenje : TJ Sokol Ždar  12:18 (5:10)

Verboten 4 obrambe, Naglav 3 obr, Pandol, Bizjak, Kamenicki, Škrobot 1,Stropnik 1, Koren 3, Radšel 1, Šmigoc, Mrkonjič 3, Hojnik, Smajlovič 3, Karijaševič.  


2. tekma

RK Gorenje Velenje : Veszprem KSE 17:25 (13:6)

Verboten 6 obramb, Naglav 6 obramb, Pandol 3 obrambe, Bizjak 1, Kamenicki 3, Škrobot 2, Stropnik 1, Koren 1, Radšel 2, Šmigoc, Mrkonjič 6, Hojnik 1, Smajlovič, Karijaševič.


3. tekma

RK Gorenje Velenje : Motor Zaporožje  30:18 (17:6)

Verboten 7 obramb, Naglav 4 obrambe, Pandol 3 obrambe, Bizjak, Kamenicki 3, Škrobot 1, Stropnik 4, Koren 3, Radšel 4, Šmigoc 1, Mrkonjič 1, Hojnik 1, Smajlovič 4, Karijaševič, Velič 8.


4. tekma

RK Gorenje Velenje : Tatran Prešov   17:12 (7:7)

Verboten 3 obr, Naglav 6 obr, Pandol, Bizjak, Kamenicki 1, Škrobot, Stropnik 1, Koren 4,

Radšel 1, Šmigoc 1, Mrkonjič 2, Hojnik, Smajlovič 1, Karijaševič, Velič 6.


5. tekma

RK Gorenje Velenje : Tatabanya   20:19 (10:10)

Verboten 5 obr, Naglav 3 obr, Pandol, Bizjak 1, Kamenicki 1, Škrobot 2, Stropnik 2, Koren 4,

Radšel, Šmigoc 3, Mrkonjič, Hojnik 3, Smajlovič 4, Karijaševič.


Tekma za 5. mesto
6. tekma

RK Gorenje Velenje : Dukla Praga   23:22 (10:10)

Verboten 6 obr, Naglav, Pandol 1 obr, Bizjak 1, Kamenicki 1, Škrobot 1, Stropnik 4, Koren 1,

Radšel , Šmigoc 3, Mrkonjič 2, Hojnik 1, Smajlovič 4, Karijaševič, Velič 5.



MLADINCI


1. tekma

RK Gorenje Velenje : TJ Sokol Nove Veseli   17:20 (7:12)

Logar 2 obrambi, Husejnović 7 obramb, Aubreht, Grmšek 3, Komar 4, Lah 2, Lampret, Mazaj 1, Ravnikar 2 (2x7m), Smajlović, Šuntner 3, Velić 2, Radšel


2. Tekma

RK Gorenje Velenje : Veszpremi KSE   21:18 (14:11)

Logar 12 obramb, Husejnović 3 obrambe, Aubreht, Grmšek 4  (2x7m), Komar 2, Lah , Lampret 5, Mazaj 3, Ravnikar 4, Smajlović, Šuntner 2, Velić 1, Radšel


3. Tekma
RK Gorenje Velenje : Motor Zaporozhye   21:23(9:14)
Logar 1 obramba, Husejnović 3 obrambe (1x7m), Aubreht, Grmšek 6 (2x7m), Komar 3, Lah , Lampret 5, Mazaj , Ravnikar 4 (1x7m), Smajlović, Šuntner 2, Velić 1, Radšel



4. Tekma
RK Gorenje Velenje : VfL Potsdam   24:17 (11:12)
Logar 10 obramb, Husejnović 1 obramba, Aubreht , Grmšek 3, Komar 6, Lah , Lampret 4, Mazaj 3, Ravnikar 7 (3x7m), Smajlović, Šuntner 1, Velić , Radšel


5. tekma

RK Gorenje Velenje : Tatabanya   20:14 (9:5)
Logar 4 obrambe, Husejnović 2 obrambi, Aubreht, Grmšek 2, Komar 4, Lah 1, Lampret 5, Mazaj 2, Ravnikar 4 (1x7m), Smajlović, Šuntner 1, Velić 1, Radšel


Tekma za 5. mesto
6. tekma

RK Gorenje Velenje : VfL Potsdam   25:21 (11:15)
Logar 1 obramba, Husejnović 9 obramb, Aubreht 1, Grmšek 2, Komar 3, Lah 1, Lampret 6, Mazaj 2, Ravnikar 8 (3x7m), Smajlović, Šuntner 2, Velić 1, Radšel


Osa pika