FOTO+VIDEO: Kadeti tekmo pred koncem že na zaključnem turnirju

12. 5. 2018
Z zmago proti Brežicam so si kadeti Gorenja Velenja še pred zadnjo tekmo v polfinalni skupini zagotovili mesto na zaključnem turnirju. Ta bo 19. in 20. maja potekal v Ivančni Gorici. Zadnji preizkus jih medtem čaka v torek, ko bodo ob 17. uri v Rdeči dvorani gostili moštvo Jeruzalema Ormoža, ki se je z osami doslej borilo za vozovnico med najboljšo četverico.

KADETI, POLFINALNA SKUPINA B, 13. KOLO:

Petek, 11. maja:
GORENJE VELENJE : BREŽICE 32:22 (13:10)
Gorenje Velenje:
 Husejnović (5 obramb), Radivojević (9 obramb), Hojnik 2, Koren, Ograjenšek 5, Smajlović 1, Mazaj 4, Mlivić 4, Šmigoc, Šiško 3, Štefl, Hudovernik 2, Starc 3,  Aubreht 1, Mrkonjić 2, Lah 5.

ZAPISNIK TEKME

FOTOGALERIJA TEKME IN SLAVJA

Kadeti Gorenja Velenja so odigrali še predzadnjo tekmo v polfinalni skupini. Začetek tekme je bil zelo nervozen, rezultat v 11. minuti je bil skromnih 2:1. Fantje so garali v obrambi, vendar je bilo na drugi strani pomanjkanje osredotočenosti pri zaključnih strelih pokazatelj, da ima tekma velik pomen. Do polčasa so se ose uspele odlepiti na +3. V drugem delu so velenjski fantje še izboljšali obrambo, tako so dosegali hitre lahke zadetke in se v nekaj minutah povzpeli na neulovljivih osem zadetkov prednosti. Do konca tekme so gostitelji le še stopnjevali ritem ter zasluženo slavili zmago.