27. 4. 2018
Starejši dečki na praznični odmor odhajajo z dvema zmagama.  Starejša ekipa A je bila s 26:37 boljša od Krima, mlajša (B) pa z 29:20 od Dola TKI Hrastnika.
STAREJŠI DEČKI B, POLFINALNA SKUPINA B, 12. KOLO:

Sreda, 25. aprila:
GORENJE VELENJE : DOL TKI HRASTNIK 29:20 (17:9)
Gorenje Velenje: Lešnjak-Notersberg, Miklavžina, Guček 2, Horvat 7, Juršič 2, Blažinčič, Stropnik, Hribar 1, Antlej 6, Supovec 2, Nunič 3, Mlivič 2, Puklič 3, Cafuta 1.

ZAPISNIK TEKME
FOTOGALERIJA

Že na začetku obračuna so osice pokazale, da ne bodo dopustile presenečenja na domačen terenu. V uvodnih minutah so hitro povedle za tri zadetke. Med vratnicama je odlično od prve minute branil Lešnjak-Notersberg. Do konca prvega polčasa je prednost domačih samo naraščala in se ustavila pri +8. V drugem polčasu so ti tekmo mirno pripeljali do konca in vknjižili novi dve točki.

GORENJE VELENJE : KRIM 37:26 (18:12)
Gorenje Velenje: Pandol, Bizjak 4, Mlivič 8, Škrobot 5, Zulič 5, Kamenicki 4, Supovec, Naglav, Hojnik 2, Antlej, Karijaševič 1, Stropnik4 , Cvjetinovič 2, Horvat, Einfalt.

Dvoboj je bil v prvem polčasu enakovreden do rezultata 11:11, zatem pa so se gostitelji zbrali ter do odhoda na odmor prejeli le še zadetek (18:12). V nadaljevanju je motivacija v gostujoči ekipi nekoliko upadla in osice so svojo prednost povečale na +11, kolikor je znašala tudi na koncu obračuna.