OSICE: Starejši dečki s Koroške z zmago in porazom

16. 4. 2018
V nedeljo so pri rokometnih sosedih v Slovenj Gradcu gostovali starejši dečki Gorenja Velenja in se domov vrnili polovično uspešni. Mlajša selekcija B je zmagala z 31:23 in tako še naprej suvereno vodi v polfinalni skupini B, nekoliko manj uspešna pa je bila starejša selekcija A, ki je morala svojim vrstnikom, ki so s to generacijo lani postali državni prvaki, priznati premoč z 19:25.
STAREJŠI DEČKI B, POLFINALNA SKUPINA B, 10. KOLO:

Nedelja, 15. aprila:

SLOVENJ GRADEC 2011 : GORENJE VELENJE 23:31 (10:19)
Gorenje Velenje: Lešnjak-Notersberg, Miklavžina, Guček 1, Horvat 8, Juršič 2, Blažinčič, Stropnik 1, Hribar 1, Antlej 7, Supovec 6, Nunič 1, Cesar 4.

ZAPISNIK TEKME

Na sosedskem obračunu proti ekipi iz Slovenj Gradca so osice že v uvodnih minutah prevzele vajeti igre v svoje roke in si priborile razliko petih zadetkov. Odlična igra v obrambi ter doseženi zadetki iz vseh pozicij so jim do polčasa nato prinesli lepo prednost devetih zadetkov. V nadaljevanju so priložnost za igro dobili vsi igralci in jo odlično izkoristili.

STAREJŠI DEČKI A, POLFINALNA SKUPINA B, 10. KOLO:

SLOVENJ GRADEC 2011 : GORENJE VELENJE 25:19 (12:6)
Gorenje Velenje: Pandol (3 obrambe), Bizjak 2, Mlivič 5, Škrobot, Petrovič, Zulič 5, Kamenicki 1, Supovec 1, Naglav (4 obrambe),Hojnik 2, Antlej, Karijaševič, Stropnik 3, Cvjetinovič.

Tekmo proti aktualnim državnim prvakom v tej generaciji so osice začele s preveč strahospoštovanja, kar je se odražalo na igri in rezultatu v prvih minutah tekme, ko so si gostitelji iz Slovenj Gradca priigrali šest zadetkov prednosti. S tolikšno razliko se je končal tudi prvi polčas. V nadaljevanju je prednost domačih narasla tudi že na 10 zadetkov, a so jo gosti do konca obračuna uspeli znižati na šest golov razlike.