Show menu

OSICE: Mlajši dečki B tretjič uspešni v polfinalni skupini

8. 4. 2018
Mlajši dečki B v polfinalni skupini D nadaljujejo niz nepremagljivosti. Na gostovanju na Ptuju so zabeležili tretjo zmago v tem delu državnega prvenstva (17:14). V nedeljo v Rdeči dvorani obe selekciji starejših dečkov gostita Celjane.
MLAJŠI DEČKI B, POLFINALNA SKUPINA D, 3. KOLO:

Sobota, 7. aprila:
DRAVA PTUJ : GORENJE VELENJE 14:17 (4:10)
Gorenje Velenje: Kopušar, Laznik, Ajšić, Pečečnik 1, Dragić 2, Kalan 1, Plešnik 1, Guček 1, Prapotnik 1, Rednjak, Šeliga 5, Novak, Glinšek 2, Zadravec 3, Sebanc, Podvratnik.


ZAPISNIK TEKME


Na Ptuju, kjer je potekala tretja tekma polfinalne skupine D, so gosti na začetku hitro povedli s 6:0 in pokazali, kakšno bi moralo biti razmerje moči na tekmi. Po minuti odmora na zahtevo domačega trenerja se je nato igra mladih osic povsem zaustavila, kar so gostitelji izkoristili in se nekajkrat približali na tri zadetke zaostanka. Vseeno se je polčas končal z vodstvom osic 10:1. V drugem polčasu smo večino časa spremljali izenačeno igro gol za gol. Tako je bilo vse do izida 17:11, nato pa so Velenjčani zopet popustili in dovolili, da se je rezultat na koncu ustavil pri 14:17. Gosti so lahko zadovoljni z novima prvenstvenima točkama, vsekakor pa ne morejo biti zadovoljni s prikazano igro, ki jo bodo morali do prihodnjih obračunov nadgraditi.


LESTVICA POLFINALNE SKUPINE D:

M EKIPA TE Z I P DG PG RAZ TOČ
1 RK GORENJE VELENJE 3 3 0 0 56 40 16 6
2 RD HERZ ŠMARTNO 3 2 0 1 60 59 1 4
3 RK SLOVENJ GRADEC 2011 3 1 0 2 49 49 0 2
4 RK DRAVA PTUJ 3 0 0 3 39 56 -17 0
STAREJŠI DEČKI B, POLFINALNA SKUPINA B, 9. KOLO:

Nedelja, 8. aprila, ob 10.00 (Rdeča dvorana):
GORENJE VELENJE : CELJE PIVOVARNA LAŠKO

LESTVICA POLFINALNE SKUPINE D:

M EKIPA TE Z I P DG PG RAZ TOČ
1 RK GORENJE VELENJE 9 7 0 2 238 177 61 14
2 RK METLIKA 8 6 1 1 255 197 58 13
3 RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO 9 6 1 2 230 180 50 13
4 RK SLOVENJ GRADEC 2011 8 3 2 3 172 186 -14 8
5 RK SEVNICA 8 3 1 4 186 207 -21 7
6 RK TRIMO TREBNJE 8 3 0 5 185 209 -24 6
7 RK DOL TKI HRASTNIK 8 1 1 6 171 229 -58 3
8 RK VELIKA NEDELJA 6 0 0 6 95 147 -52 0
STAREJŠI DEČKI A, POLFINALNA SKUPINA B, 9. KOLO:

Nedelja, 8. aprila, ob 11.30 (Rdeča dvorana):
GORENJE VELENJE : CELJE PIVOVARNA LAŠKO

LESTVICA POLFINALNE SKUPINE D:

M EKIPA TE Z I P DG PG RAZ TOČ
1 RK SEVNICA 8 7 1 0 287 183 104 15
2 RK SLOVENJ GRADEC 2011 8 6 0 2 239 170 69 12
3 MRK KRKA 8 5 1 2 275 191 84 11
4 RK GORENJE VELENJE 8 5 0 3 240 195 45 10
5 RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO 8 4 0 4 240 194 46 8
6 RK DRAVA PTUJ 8 3 0 5 225 252 -27 6
7 ŠD RK KRIM 9 2 0 7 229 318 -89 4
8 ROKOMETNI KLUB KRŠKO 9 0 0 9 149 381 -232 0
MLADINCI, 1. DRL, 20. KOLO:

Ponedeljek, 9. aprila, ob 19.00 (Rdeča dvorana):
GORENJE VELENJE : KRŠKO

LESTVICA 1. DRL:

M EKIPA TE Z I P DG PG RAZ TOČ
1 RK GORENJE VELENJE 18 15 1 2 573 409 164 31
2 RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO 18 15 1 2 570 468 102 31
3 RK TRIMO TREBNJE 17 12 1 4 483 463 20 25
4 RD URBANSCAPE LOKA 19 11 1 7 530 464 66 23
5 RD LL GROSIST SLOVAN 19 11 0 8 518 512 6 22
6 RD BUTAN PLIN IZOLA 18 10 0 8 459 477 -18 20
7 MRK KRKA 19 8 0 11 513 523 -10 16
8 RK JERUZALEM ORMOŽ 18 7 0 11 467 497 -30 14
9 RK SVIŠ IVANČNA GORICA 19 5 3 11 471 523 -52 13
10 ŠD RK KRIM 19 6 1 12 484 550 -66 13
11 RD KOPER 2013 19 5 1 13 531 590 -59 11
12 ROKOMETNI KLUB KRŠKO 19 1 1 17 475 598 -123 3
Osa pika