OSICE: Mladinci v Ljubljani do visoke zmage

27. 3. 2018
Mladinci Gorenja Velenja so v slovenski prvoligaški druščini vknjižili 15. zmago. V prestolnici so bili s 35:18 boljši od LL Grosista Slovana.
MLADINCI, 1. DRL, 19. KOLO:

Ponedeljek, 26. marca:
LL GROSIST SLOVAN : GORENJE VELENJE 18:35 (11:18)

Gorenje Velenje: Vujović (16 obramb, 1x 7 m), Grudnik (5 obramb), Banfro 7, Drobež 4 (1), Grmšek 3, Grobelnik 3 (1), Haseljić 4 (2), Jagodič 2, Komar 1, Mazej 3, Pajt 3, Podpečan, Starc, Svečko, Šiško 3, Tajnik 1.

ZAPISNIK TEKME

Mladinci Gorenja Velenja so v Ljubljano prišli po dve točki, ki so ju lažje od pričakovanj tudi osvojili. V prvem polčasu so imeli kar precej težav pri zaključnih strelih. To je gostiteljem omogočalo, da so bili ves čas v majhnem zaostanku. Obramba je delovala dobro, tako da so lahko kljub vsemu kontrolirali dogajanje na igrišču. Izboljšana realizacija na koncu prvega polčasa se je posledično pokazala tudi na rezultatu. Kljub temu, da tudi v drugem delu Velenjčani niso blesteli pri zaključnih strelih, so z visokim ritmom in dobro obrambo počasi višali razliko. Prav vsi igralci Gorenja Velenja so dobili priložnost za igro in tako vsak na svoj način prispevali svoj delež k visoki zmagi.