OSICE: Kadeti meljejo še naprej, v Brežicah zmagali četrtič zapored

19. 3. 2018
Kadeti Gorenja Velenja v polfinalni skupini še naprej meljejo tekmece. V nedeljo so pod vodstvom Saše Mijatovića zmagali še četrtič zapovrstjo. Ekipo Brežic so v gosteh odpravili z 31:28. Izstopala sta Alen Husejnović, ki je zbral 15 obramb ter Peter Šiško, ki je še drugič zapored tekmo zaključil pri 15 golih.
KADETI, POLFINALNA SKUPINA B, 7. KOLO:

Nedelja, 18. marca:
BREŽICE : GORENJE VELENJE 28:31 (13:15)
Gorenje Velenje:
Husejnović (15 obramb), Verboten (3 obrambe), Mrkonjić 1, Lah 1, Ograjenšek 7, Smajlović, Koren, Radšel, Šmigoc 1, Šiško 15, Šeliga, Hudovernik 3, Rinf, Pongrac 2, Starc 1, Aubreht.

ZAPISNIK TEKME

Kadeti Gorenja Velenja so se pomerili na gostovanju proti ekipi Brežic. V prvem polčasu sta obe ekipi igrali trdo obrambo, nekoliko bolje pa so jo vseeno odigrali velenjski fantje. S hitro igro so ose domačinom delale preglavice v obrambi ter s pomočjo razpoloženega vratarja zaključile prvi del tekme s prednostjo dveh zadetkov. Drugi polčas so bolje začeli črno-rumeni ter tako povedli za šest golov, kar je bila njihova največja dotedanja prednostjo na tekmi. Gostitelji so se nato uspeli vrniti na gol zaostanka, a to je tudi bilo vse. Rokometaši Gorenja Velenja so mirno ohranili prednost ter se veselili četrte zaporedne zmage, za kar si zaslužijo čestitke.