OSICE: Šiškovih 15/15 ob sladki zmagi na lokalnem derbiju

16. 3. 2018
Kadeti Gorenja Velenja so v četrtek na parketu Šolskega centra Velenje dosegli tretjo zaporedno zmago. Pod vodstvom trenerja Saše Mijatovića so na sosedskem derbiju tesno odpravili ekipo Slovenj Gradca 2011. K zmagi s 30:29 je Peter Šiško prispeval 15 golov iz prav toliko strelov!

KADETI, POLFINALNA SKUPINA B, 3. KOLO:

Četrtek, 15. marca:
GORENJE VELENJE : SLOVENJ GRADEC 2011 30:29 (14:15)
Gorenje Velenje: Husejnović (9 obramb), Radivojević (4 obrambe), Pongrac, Smajlović 1, Šmigoc 1, Mrkonjić, Hojnik, Mlivić, Koren, Štefl, Lah 1, Aubreht, Hudovernik 7, Starc 3, Ograjenšek 2, Šiško 15.

Tekmo na Šolskem centru Velenje so rokometaši Gorenja Velenja začeli kar nekoliko zadržano, saj v njihovi igri ni bilo potrebne sproščenosti. Rokometaši iz Slovenj Gradca so to hitro izkoristili in si pridobili dva gola prednosti. Po nekaj minutah igre je domačinom uspelo prikazati dober napad in obrambo. Predvsem so dobro igrali v obrambi, prevzeli vodstvo in se povzpeli na tri gole (12:9). A to sosedov s Koroške ni zmotilo. Ti so v zadnjih minutah prvega polčasa uspeli preobrniti rezultat v svojo korist ter odšli na polčas z minimalno prednostjo. V nadaljevanju je bila igra Velenjčanov zelo disciplinirana v vseh fazah igre. V napadu so naredili samo eno tehnično napako ter prešli v vodstvo že v uvodnih minutah. Kljub infarktni končnici so domači fantje skupaj zdržali do konca. Pri Gorenju Velenju je izstopal Peter Šiško, ki izkoristil vseh 15 strelov! Vsi domači fantje si zaslužijo čestitke ter velik poklon za borbeno in srčno igro! Verjeli v zmago in tako dosegli tretji zaporedni uspeh! V nedeljo jih čaka gostovanje v Brežicah.