OSICE: Mladinci znova na zmagovalnih tirnicah

5. 3. 2018
Po dveh zaporednih porazih so mladinci med prvoligaši zabeležili 13. zmago v tej sezoni. V Ivančni Gorici so tamkajšnji Sviš odpravili z 39:19. V četrtek na parket ŠC Velenje stopajo še kadeti.
MLADINCI, 1. DRL, 16. KOLO:

Ponedeljek, 5. marca:
SVIŠ IVANČNA GORICA : GORENJE VELENJE 19:39 (9:20)

Gorenje Velenje: Vujović 1 (10 obramb), Grudnik, Jukić (3 obrambe), Banfro, Drobež, Grmšek 4, Grobelnik 3 (2), Haseljić 9 (2), Jagodič, Komar 2, Mazej 6, Pajt 4, Starc 1, Svečko 5, Šiško 3, Tajnik.

ZAPISNIK TEKME

Tekmo v Ivančni Gorici so rokometaši Gorenja Velenja začeli odlično in hitro povedli. Predvsem so res dobro igrali v obrambi. To jim je omogočalo individualne in skupinske nasprotne napade, iz katerih so prihajali do uspešnih strelov. Razlika je tako že ob polčasu znašala visokih 11 zadetkov. Tudi v drugem polčasu je bila slika podobna. V vseh fazah igre so črno-rumeni igrali res disciplinirano in tako tekmo dobili z visoko razliko. V tednu šolskih počitnic so izbranci Klemna Luzarja izkoristili ponujeni čas in naredili nekaj odličnih treningov, kar se je odražalo tudi na odigrani tekmi. Pomembno je tudi to, da so po dveh malce slabše odigranih tekmah, še vedno verjeli vase in ponovno zaigrali tako kot znajo. Za prikazano si zaslužijo čestitke..