2. 2. 2018
V četrtek sta selekciji mlajših dečkov na parketu Šolskega centra Velenje gostili tekmece iz Celja. Obe ekipi Gorenja Velenja sta tekmecem na koncu morali priznati premoč. Kljub porazu mlajši dečki A še vedno ostajajo v igri za osvojitev 1. mesta v skupini Vzhod 1.
MLAJŠI DEČKI A, VZHOD 1, 7. KOLO:

Četrtek, 1. februarja:
GORENJE VELENJE : CELJE PIVOVARNA LAŠKO 11:14 (5:7)

Gorenje Velenje: Komar, Obreza, Slatinek, Podhovnik 1, Mlivić 2, Drobež 1, Šeliga, T. Krobot, A. Krobot, Cafuta 3, Aristovnik 3, Pratnekar 1, Sulejmanović, Muhič, Kuntarič, Gril.

ZAPISNIK TEKME
FOTOGALERIJA

Na igrišču ŠC Velenje so mlajši dečki A Gorenja Velenja odigrali zaostalo tekmo z moštvom Celja Pivovarne Laško, ki je bilo boljše in odneslo domov dve točki. Na začetku tekme domači fantje niso bili pri stvari, delovali so povsem odsotno pa vendarle polčas končali z majhnim zaostankom (5:7). V nadaljevanju se slika razmerja na igriščih ni spremenila. Gosti so povedli z 12:7, nakar je sledila domača minuta odmora. Izbranci Saše Mijatovića so po posvetu prikazali popolnoma drugačno igro. Bili so izjemno borbeni, v vratih je zablestel Marcel Komar, to pa jih je vodilo do delnega niza 4:0. Kljub temu jim je na koncu vendarle zmanjkalo moči za popoln preobrat in tekmeci so zasluženo zmagali. Domači fantje si ne glede na vse zaslužijo čestitke!

MLAJŠI DEČKI B, VZHOD 1, 7. KOLO:

GORENJE VELENJE : CELJE PIVOVARNA LAŠKO 20:21 (7:7)

Gorenje Velenje: Štruc, Plešnik 1, Prapotnik 1, Ajšič, Laznik, Kalan 2, Pajk 1, Guček 4, Pečečnik, Rednjak, Šeliga 3, Borovnik 6, Glinšek 2, Sebanc, Podvratnik, Novak.

Na igrišču ŠC Velenje smo spremljali pravi derbi ekip mlajših dečkov B. Na obeh straneh sta blestela vratarja, domači vratar Podvratnik je v prvem polčasu zbral kar 9 obramb. Celoten prvi polčas je bil zelo izenačen in se je na koncu končal z rezultatom 7:7. V drugem polčasu se je igra v napadu razživela in je bila zelo atraktivna. Pri domačih je bil najboljši strelec Borovnik s šestimi zadetki pri gostih pa Anžič z dvanajstimi. Na koncu so po sedemmetrovki v zadnji sekundi slavili gosti iz Celja.