Mladi velenjski rokometaši mednarodni turnir začeli s porazom

10. 1. 2018
Ekipa Gorenja Velenja, ki je sestavljena iz kadetov in starejših dečkov, je nastope na mednarodnem turnirju v Bosni in Hercegovini začela s porazom. Na prvi tekmi skupinskega dela je z 20:14 morala priznati premoč gostiteljici Bosni iz Visokega.

Mlade velenjske rokometne upe so od ugodnejšega izida ločili zgrešeni neovirani streli. Tekmo so sicer začeli dobro, v imeli priložnost, da svojo prednost povišajo. minuti imeli priložnost, da svojo prednost povišajo na štiri zadetke, a nato zgrešili strele v štirih nasprotnih napadih. V drugem polčasu so več priložnosti dobili mlajši fantje, rojeni leta 2003.

Izbranci trenerja Tomaža Juršiča bodo s turnirjem nadaljevali v četrtek, ko jih čakata preostali tekmi prvega dela. Ob 11.30 se bodo pomerili s Splitom, šest ur kasneje pa še z belgijskim Limburgom.

MEDNARODNI TURNIR V VISOKEM:

Skupina A, sreda, 10. januarja, ob 16.00:
BOSNA CTS : GORENJE VELENJE 20:14 (12:4).
Gorenje Velenje: Verboten (6 obramb), Naglav (1 obramba), Mrkonjić 2, Šeliga, Lah, Hudovernik 2, Šmigoc 2, Jovanović , Flis, Mlivić 2, Radšel 2, Hojnik 1, Aubreht 1, Zulić 1, Smajlović 1.