Show menu

Mešana ekipa kadetov in starejših dečkov na turnir v BIH

10. 1. 2018
V torek zvečer se je na pot proti Visokem v Bosni in Hercegovini podala mešana ekipa starejših dečkov in kadetov RK Gorenje Velenje. Ta bo v naslednjih dneh nastopila na mednarodnem turnirju. V prvem delu bo nastopala v skupini A, kjer jo čakajo tekmeci iz Splita, belgijskega Limburga in gostiteljice Bosne.

Tomaž Juršič, trener ekipe Gorenja Velenja na turnirju v Visokem:

"Kombinirana ekipa našega kluba, v kateri bodo nastopali fantje, rojeni leta 2002 in 2003, se je odpravila na turnir v mesto Visoko v Bosni in Hercegovini. Na turnir je bil naš klub povabljen, nastopali pa bomo v konkurenci ekip iz BIH, Hrvaške, Srbije in Belgije. Kljub temu, da na turnir ne gremo v popolni zasedbi - nekateri fantje ostajajo doma zaradi šolskih obveznosti -, sem prepričan, da bo zasedba častno in borbeno zastopala naš klub, generalnega sponzorja in navsezadnje tudi našo državo."


MEDNARODNI TURNIR V VISOKEM:

Skupina A, sreda, 10. januarja, ob 16.00:
BOSNA CTS : GORENJE VELENJE

Četrtek, 11. januarja, ob 11.30:
SPLIT : GORENJE VELENJE

Ob 17.30:
LIMBURG : GORENJE VELENJE

Tekme za končno razvrstitev sledijo v petek.
Osa pika

Prijavi se na e-novice

Prijavi me