OSICE: Mladinci iz Krškega z novim parom točk

5. 12. 2017
Mladinci Gorenja Velenja nastope v državnem prvenstvu nadaljujejo v svojem ritmu. Tudi po osmih tekmah še ne poznajo grenkobe poraza. V ponedeljek so se z novim parom točk vrnili iz Krškega.

MLADINCI, 1. DRL, 9. KOLO:

ponedeljek 4. decembra:
KRŠKO : GORENJE VELENJE 20:34 (14:8)

Gorenje Velenje: Vujović (6 obramb (1x 7 m)), Grudnik (7 obramb), Banfro 1, Drobež 3 (1), Grmšek 1, Grobelnik 7 (1), Jagodić 5, Komar 1, Krušnik 1, Mazej 3, Pajt 3, Le. Podpečan 1, Starc 1, Svečko 2, Šiško 3, Tajnik 2.

ZAPISNIK TEKME

V Krško so mladinci gorenja Velenja odšli z jasno mislijo - osvojitev novih dveh točk. Tekma je bila za še posebno zahtevna za Petra Šiška in Timoteja Grmška, ki sta po poletni selitvi v Šaleško dolino prvič igrala proti svojemu matičnemu klubu. Poleg tega so bili v dvorani zahtevni tudi pogoji za igranje, kar se je poznalo tudi v uvodnih minutah prvega polčasa. Črno-rumeni so potrebovali kar nekaj časa, da so se prilagodili na vse razmere na igrišču. V drugem delu prvega polčasa jim je naposled uspelo dvigniti nivo igre in posledično so se odcepili od gostiteljev. Tudi tokrat so z menjavami uspešno ohranjali visok ritem igre in na koncu prišli do visoke zmage. Na igrišče so vstopili vsi igralci in se tudi vsi vpisali med strelce.