DRŠ SEBASTJANA SOVIČA : GORENJE VELENJE 10:14 (6:7)
DRŠ Sebastjana Soviča: Zajc, Ernecl 2, Pogorelec, Slapnik 1, Rožič 1, Potočnik 1, Podpečan 5, Hriberšek, Menih, Ovčjak, Goltnik, Rotovnik, Urbanc-Glinšek, U. Drev, Kumer, E. Drev.
Gorenje Velenje: Kopušar, Plešnik 1, Prapotnik, Ajšič, Laznik, Dragič 3, Sebanc, Pajk 2, Guček 3, Rednjak, Šeliga 2, Novak, Glinšek 2, Zadravec 1, Podvratnik, Štruc.

ZAPISNIK TEKME

Klubski obračun med ekipa mlajših dečkov B je v prvem polčasu postregel z zelo malo zadetki. Obe ekipi sta igrali zelo disciplinirano v obrambi, v napadu pa sta se pri strelih odlično izkazala oba vratarja. Po osmih minutah igre je Gorenje Velenje vodilo z 2:1. Proti koncu prvega polčasa se je razvila tudi igra v napadu in Velenjčani so na odmor odšli z zadetkom prednosti. V nadaljevanju so osice nekoliko dvignile ritem igre in domačinom iz Šoštanja ušle na pet zadetkov prednosti in se na koncu razveselile nove zmage. Priložnost za igro so dobile vse mlade osice in jo odlično izkoristile. Rokometaši velenjskega kluba so po štirih odigranih krogih še naprej neporaženi v svoji skupini in zasedajo prvo mesto.

MLAJŠI DEČKI A, SKUPINA VZHOD 1, 5. KOLO:

RADEČE PAPIR NOVA : GORENJE VELENJE  6:32 (2:15)
Gorenje Velenje: Obreza, Slatinek, Komar, Sulejmanović 3, Gril 5, T. Krobot, A. Krobot 1, Kuntarič 2, Pratnekar 4, Aristovnik 2, Cafuta 4, Mlivić 6, Podhovnik 2, Drobež 3.

Na gostovanju v Radečah so se mlajšo dečki A iz Gorenja Velenja dobro odrezali. Vseskozi so imeli igro v svojih rokah in na koncu gostitelje visoko premagali. Fantje si za prikazano zaslužijo čestitke.

STAREJŠI DEČKI B, SKUPINA VZHOD, 8. KOLO:

VELIKA NEDELJA : GORENJE VELENJE 20:33 (6:15)
Gorenje Velenje:
Lesnjak Notersberg in Miklavžina v vratih, Nunić 1, Puklič 2, Antlej 2, Juršič 6, Stropnik,  Cesar 3, Guček 4, Hribar 1, Supovec 4, Horvat 9, Blažinčič 1.

Starejši dečki B iz Gorenja Velenja so od prve minute nadzirali potek tekme ter povsem zasluženo visoko zmagali, pri čemer so priložnost za igro dobili prav vsi igralci. Mlade osice so igrale hitro, dopadljivo ter neusmiljeno polnile mrežo gostiteljev.

sobota, 25. novembra:
JERUZALEM ORMOŽ : GORENJE VELENJE 16:32 (7:18)
Pandol in Naglav 1 v vratih, Bizjak 8, Mlivić 2, Škrobot 5, Sitar 1, Cvijetinovič 1, Kamenicki 3, Bandalo 1, Stropnik 2, Einfalt, Hojnik 2, Zulić 4, Karijašević 2.

Po tekmi generacijo mlajših kolegov so delo na igrišču nadaljevali starejši dečki A. Po začetnem vodstvu gostiteljev z 2:0 so hitro strnili vrste in si do konca prvega polčasa priigrali prednost 11 zadetkov. V drugem polčasu se je enosmeren promet nadaljeval, priložnost za igro so dobili vsi igralci, razlika pa se je ustavila pri +16 v korist mladih osic.