24. 11. 2017
Ekipi mlajših dečkov Gorenja Velenja sta z odliko prestali četrtkova preizkusa. Proti vrstnikom iz Sevnice sta namreč vknjižili dve zmagi.
MLAJŠI DEČKI B, SKUPINA VZHOD 1, 4. KOLO:

četrtek, 23. novembra:
GORENJE VELENJE : SEVNICA 18:13 (13:5)
Gorenje Velenje: Kopušar, Plešnik 2,  Prapotnik 1, Ajšič, Laznik 2, Dragič 2, Guček 2, Pečečnik, Rednjak, Šeliga 1, Borovnik 2, Glinšek 2, Zadravec 2, Podvratnik, Novak 2, Štruc.

Tekmo so osice odprle po svojih željah in že v uvodnih minutah povedle s 7:0, v vratih pa je svoje delo odlično opravil Podvratnik. V prvem polčasu so priložnost dobili igralci domače ekipe, ki so na drugih tekmah igrali manj, in jo odlično izkoristili. Polčas se je končal z izidom 13:5. V drugem delu igre je malce popustila osredotočenost, a se je tekma vseeno končala s petimi goli razlike v korist domače ekipe.

GORENJE VELENJE : SEVNICA 20:12 (11:5)
Gorenje Velenje: Obreza, Slatinek, Komar, Sulejmanović 1, Gril, T. Krobot, A. Krobot, Kuntarič 1, Pratnekar 1, Aristovnik 2, Cafuta 3, Šeliga 3, Mlivić 7, Podhovnik 2, Drobež.

ZAPISNIK TEKME

Tretja tekma mlajših dečkov A Gorenja Velenja in tudi tretja zmaga. Tokrat je bila tekmec ekipa iz Sevnice, katera se je upirala v prvih desetih minutah, nato pa so domače osice odigrale bolj zbrano in si do polčasa ustvarili prednost šestih zadetkov. Skozi celotno tekmo so bili izjemni domači vratarji, saj so ubranili več kot 50 odstotkov strelov.