OSICE: Mlajši dečki iz Celja z dvema zmagama

23. 10. 2017
V nedeljo niso bili uspešni le člani Gorenja Velenja, temveč tudi obe ekipi mlajših dečkov. Ti sta gostovali v Celju in se domov vrnili z zmagama.
MLAJŠI DEČKI B, SKUPINA VZHOD 1, 2. KOLO:

Nedelja, 22. oktobra:
CELJE PIVOVARNA LAŠKO : GORENJE VELENJE 17:22 (9:11)

Gorenje Velenje: Kopušar, Plešnik  Prapotnik 2, Ajšič, Laznik, Dragič 2, Kalan 7, Pajk, Guček, Pečečnik, Rednjak, Šeliga 1, Borovnik 4, Glinšek 6, Zadravec, Podvratnik

ZAPISNIK TEKME

Prvo gostovanje v sezoni se je za mlade ose začelo odlično, saj so v uvodnih minutah povedle s 4:1. Kasneje so se Celjani prebudili, se približali na 5:6, gosti pa so do si do glavnega odmora priigrali dva zadetka prednosti (11:9). Po vrnitvi iz slačilnice so domači zaigrali zelo dobro in v 30. minuti rezultat poravnali na 12:12. Po minuti odmora gostujočega trenerja Jake Hrasta so se osice spet zbrale in na krilih vratarja Podvratnika slavile zmago s petimi zadetki razlike. Najbolj učinkovita sta bila Anže Kalan s sedmimi in Andraž Glinšek s šestimi goli.

MLAJŠI DEČKI A, SKUPINA VZHOD 1, 2. KOLO:

CELJE PIVOVARNA LAŠKO : GORENJE VELENJE 21:22 (12:11)
Gorenje Velenje: Obreza, Podhovnik 3, Gril, A. Krobot, T. Krobot, Borovnik, Sulejmanović, Pratnekar 1, Komar, Aristovnik 3, Šeliga, Mlivić 6, Drobež 6, Kuntarič, Cafuta 3, Slatinek.

Druga tekma in druga zmaga osic v novi sezoni! Prvi del prvega polčasa so bili velenjski fantje boljši tekmec in si prigarali tri gole prednosti (8:5). V preostanku polčasa jim je nato nekoliko pošla osredotočenost, sprožili so nekaj slabih strelov in gostitelji iz Celja so odšli na glavni odmor z zadetkom prednosti (12:11). Osice kljub temu niso popustile. Izid je bil vse do 35. minute izredno tesen, nato je v vrstah Gorenja Velenja sledil izvrsten napad, superiorne obrambe vratarja Vala in dve točki sta pristali v žepu črno-rumenih! Ti si za prikazano in zmago zaslužijo čestitke!