24. 4. 2017
Mladinska selekcija Gorenja Velenja si je v četrtek zagotovila napredovanje med prvoligaše, štiri dni za tem, pa z 18. zaporedno zmago (v tej sezoni še ni doživela poraza), potrdila tudi prvo mesto v Ligi za prvaka 2. DRL.

MLADINCI, LIGA ZA PRVAKA 2. DRL, 8. KOLO:

Četrtek, 20. aprila:
GORENJE VELENJE : ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK 41:16 (22:6)

Gorenje Velenje: Jukić (7 obramb), Grudnik (8 obramb (1x 7m)), Vujović (3 (3x 7m)), Grobelnik 4, Haseljić 1, Iršič 3 (1), Jagodić 5, Krušnik 1, Mazej 10 (1), Pajt 4 (1), Starc 1, Svečko 2, Špiljak 6, D. Tajnik 3, J. Tajnik 1.

ZAPISNIK TEKME
FOTOGALERIJA

Gostje iz Škofljice so v Velenje prišli rahlo oslabljeni, kar so domači fantje dobro izkoristili in si že v prvem polčasu priborili visoko prednost. Igrali so dobro, tako v obrambi kot v napadu. Kljub visokemu vodstvu niti v drugem polčasu niso bistveno popustili in prišli do nove zmage. Priložnost za igro so dobili vsi igralci in se tudi vpisali med strelce. Prav tako so svoj delež k uspehu prispevali tudi vsi trije vratarji. Do konca prvenstva osam preostajata še dve tekmi, na katerih bodo skušale ostati kar se da motivirane in sezono skleniti brez poraza.