OSICE: Mlajši dečki A do uvrstitve na finalni turnir!

6. 4. 2017
V četrtek sta ekipi mlajših dečkov poskrbeli za uspešen uvod v nov sklop tekem mlajših selekcij Gorenja Velenja. Na igrišču Šolskega centra Velenje sta zanesljivo odpravili tekmece iz Ormoža in Velike Nedelje. V soboto starejše dečke čaka derbi s Celjani, z istim klubom pa se bodo v torek pomerili še kadeti.
MLAJŠI DEČKI B, POLFINALNA SKUPINA D, 4. KOLO:

Četrtek, 6. aprila:
GORENJE VELENJE : JERUZALEM ORMOŽ 22:15 (11:6)

Gorenje Velenje: Obreza, Podhovnik, Žolgar, Pratnekar 3, Kuntarič 1, Gril, A. Krobot 1, T. Krobot, Cafuta 6, Aristovnik, Komar, Šeliga 4, Mlivić 4, Drobež 3, Sulejmanović, Slatinek.

ZAPISNIK TEKME

Povratna tekma ekip iz Velenja in Ormoža je bila odigrana na Šolskem centru v Velenju. Mladi domačini so tekmo začeli zelo odločno in trdo v obrambi, tako da so z nekaj hitrimi nasprotnimi napadi dosegli lahke zadetke in od začetka narekovali ritem igre. Prvi polčas so tako suvereno dobili. Na začetku nadaljevanja je pri velenjski vrsti prišlo do manjšega padca v igri na obeh straneh igrišča. Gostje so to izkoristili, se približali na dva zadetka, a le za nekaj časa, saj so osice znova začele igrati bolje in tekmo mirno pripeljale do konca.

MLAJŠI DEČKI A, POLFINALNA SKUPINA D, 4. KOLO:

GORENJE VELENJE : VELIKA NEDELJA 26:18 (15:9)

Gorenje Velenje: Cesar 5, Blažinčič 2, Juršič 3, Stropnik, Potočnik 5, Nunić 1, Hribar, Horvat 1, Antlej 4, Supovec 1, Guček, Puklič 4, Lesnjak-Notersberg, Miklavžina.

Mlajših dečki A Gorenja Velenja nadaljujejo zmagovalni niz! Njihov začetek tekme je bil superioren, trda in agresivna obramba je bila ključ do hitrega vodstva s 10:3. To prednost so Velenjčani zadržali vse do 30. minute, ko so se gostje približali na tri zadetke. Sledila je minuta odmora in domači fantje so znova začeli kazati igro z začetka dvoboja. S to zmago so potrdili nastop na zaključnem turnirju najboljše četverice v državi!