Osice: Mladinci znova suvereni

21. 3. 2017
Mladinska selekcija Gorenja Velenja nadaljuje svoj niz in si kolo za kolom utira pot med prvoligaše. V ponedeljek so izbranci Klemna Luzarja dosegli četrto zmago v skupini za prvaka, potem ko so zasedbo Dublja-Radovljice odpravili z 38:21. Kot edina neporažena zasedba imajo pred zasledovalci tri točke prednosti.

MLADINCI, LIGA ZA PRVAKA 2. DRL, 4. KOLO:

Ponedeljek, 20. marca, ob 19.15:
GORENJE VELENJE : DUPLJE-RADOVLJICA 38:21 (17:7)

Gorenje Velenje: Jukić (1 obramba; 1x 7 m), Grudnik, Vujović (12 obramb), Drobež 5 (1), Grobelnik 3 (2), Haseljić 7 (1), Jagodić 1, Krušnik 2, Mazej 4, Pajt 5, Pirmanšek 3, Podpečan, Svečko 4, D. Tajnik 2, J. Tajnik 2.

ZAPISNIK TEKME

Mladinci Gorenja Velenja so tekmo znova začeli zelo dobro in z agresivno ter disciplinirano igro v obrambi prišli do hitrega vodstva. Razlika bi lahko bila še višja vendar so bili v napadu pri zaključkih akcij premalo natančni, ob tem pa izgubili tudi nekaj žog. Vseeno so gostom iz Radovljice v prvem polčasu dopustili le sedem zadetkov. V nadaljevanju so ose še nekoliko bolj popustile v obrambi, a izboljšale izkoristek strelov v napadu in tako prišle do visoke zmage.