OSICE: Mladinci navdušili z novo suvereno zmago

14. 3. 2017

Mladinci Gorenja Velenja nadaljujejo s suverenimi predstavami v državnem prvenstvu. V 3. kolu Lige za prvaka 2. DRL so v Škofljici slavili zmago z 41:21.

MLADINCI, LIGA ZA PRVAKA 2. DRL, 3. KOLO:

Ponedeljek, 13. marca:
ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK : GORENJE VELENJE 21:41 (10:19)
Gorenje Velenje:
Jukić, Grudnik (4 obrambe), Vujović (12 obramb), Drobež 3 (1), Grobelnik 5 (1), Haseljić 6 (1), Jagodić 2, Krušnik, Mazej 5, Pajt 7, Podpečan 1, Svečko 4, Špiljak 4, D. Tajnik 1, J. Tajnik 3.

Po novem daljšem premoru so mladinci Gorenja Velenja gostovali v Škofljici. V uvodnih minutah se je osam ponovno poznalo, da že dalj časa niso odigrale prvenstvene tekme. Kljub vsemu, so za razliko od prejšnjih dveh tekem tokrat v obrambi odigrale odločneje in bolj disciplinirano. To se je Velenjčanom začelo obrestovati v prvi polovici prvega polčasa, ko je razlika počasi začela naraščati. Kakovostno igro v obrambi so dopolnili tudi vratarji, kar je gostom omogočalo hitre nasprotne napade in uspešne zaključke. Rokometaši Gorenja so se nato v napadu sprostili tudi proti postavljeni obrambi, dosegli lepo število zadetkov ter se prebili do visoke zmage.