OSICE: Starejši dečki B klonili na sosedskem dvoboju

1. 3. 2017
Oslabljena zasedba starejših dečkov B Gorenja Velenja je tudi na tretji medsebojni tekmi v sezoni morala priznati premoč vrstnikom iz Slovenj Gradca. Državni prvaki v tej generaciji so bili boljši s 26:22.
STAREJŠI DEČKI B, POLFINALNA SKUPINA B, 5. KOLO:

Torek, 28. februarja:
SLOVENJ GRADEC 2011 : GORENJE VELENJE 26:22 (15:11)
Gorenje Velenje:
 Pandol, Bizjak 3, Kamenicki, Stropnik, Mlivić 6, Zulić 5, Škrobot 8, Cvijetinović, Bandalo-Magrič, Sitar, Rednjak, Petrovič, Kuster.

ZAPISNIK TEKME

Starejši dečki B so gostovali pri aktualnih državnih prvakih v tej kategoriji. Tekmo v Slovenj Gradcu so mlade osice dobro odprle in do 20. minute prvega polčasa držale korak z domačo zasedbo. V zaključku prvega polčasa se je ta po nekaj napakah osic dokopala do vodstva štirih zadetkov. Po vrnitvi z glavnega odmora se je podobna igra nadaljevala, mladi, telesno močnejši igralci iz Slovenj Gradca pa so po zaslugi izjemnega Ravnikarja tekmo tudi v drugem delu kontrolirali in jo mirno pripeljali h koncu. Mladim osicam se je na položaju desnega zunanjega igralca zelo poznala odsotnost levorokega Hojnika, ki je zbolel. Prav tako je manjkal tudi poškodovani Karijašević.