OSICE: Mlajši dečki s Ptuja z novima zmagama

30. 1. 2017
Selekciji mlajših dečkov Gorenja Velenja sta se z nedeljskega gostovanja na Ptuju vrnili z novima uspehoma. Ekipa A je bila boljša s 27:15, B pa je po preobratu slavila zmago s 15:14.
MLAJŠI DEČKI B, SKUPINA VZHOD 1, 11. KOLO:

Nedelja, 29. januarja:
DRAVA PTUJ : GORENJE VELENJE 14:15 (8:8)

Gorenje Velenje: Komar, Obreza, Podhovnik, T. Krobot, Žolgar, Drobež 3, Kuntarič 1, Aristovnik 3, Cafuta 3, A. Krobot, Gril 1, Šeliga 1, Borovnik 2, Pratnekar 1.

ZAPISNIK TEKME

Velenjski fantje so dobro začeli tekmo, si priigrali prednost štirih zadetkov, a temu je sledilo pomanjkanje osredotočenosti. Ptujčani so to znali izkoristiti in rezultat do polčasa izenačili. Drugih 20 minut so domačini nadaljevali v istem ritmu ter si priigrali prednost dveh zadetkov. Zasluge za to gredo tudi na račun tehničnih napak osic. Zadnjih 10 minut so velenjski fantje znova odigrali tako kot znajo in rezultat obrnile sebi v prid.

Nedelja, 29. januarja, ob 14.40:
DRAVA PTUJ : GORENJE VELENJE 15:27 (5:15)

Gorenje Velenje: Lešnjak-Notersberg, Guček 1, Juršič 2, Blažinčič 4, Stropnik 1, Potočnik 2, Nunić 2, Hribar 3, Horvat 6, Antlej, Puklič 6.

Velenjski fantje so na Ptuj prispeli v zelo okrnjeni postavi, brez vratarja, zato je v vrata stopil Nace Lešnjak-Notersberg. Ta je svoje delo opravil odlično, saj je zbral kar 14 obramb, od tega dve iz sedmih metrov! Domačini osicam niso delali prevelikih preglavic, saj so slednje vseskozi narekovale ritem igri, zmaga pa ni bila pod vprašajem niti za trenutek. Z dobro obrambo in nekaj lahkimi zadetki so si Velenjčani do polčasa priigrali 10 zadetkov prednosti, v drugem polčasu pa prednost zadržali in se veselili nove zmage, za katero si zaslužijo čestitke!