OSICE: Mlajši dečki iz Slovenj Gradca z dvema zmagama

11. 1. 2017
Zasedbi mlajših dečkov sta uspešno otvorili tekme mlajših selekcij Gorenja Velenja v novem letu. Iz gostovanja v Slovenj Gradcu sta se vrnili z dvema zmagama. Mlajši dečki B so v boju za drugo mesto na lestvici zmagali s 15:12, mlajši dečki A pa so po zmagi z 22:9 skočili na prvo mesto vzhodne skupine!
MLAJŠI DEČKI A, SKUPINA VZHOD, 8. KOLO:

Sreda, 11. januarja:
SLOVENJ GRADEC 2011 : GORENJE VELENJE 9:22 (5:12)

Gorenje Velenje: Miklavžina, Sopotnik, Blažinčič, Cesar 3, Potočnik 1, Juršič 1, Cafuta, Stropnik, Lešnjak-Notersberg 3, Guček 3, Hribar 1, Antlej 4, Mlivić 1, Puklič 5

ZAPISNIK TEKME

Tekma mlajših dečkov A je bila manj razburljiva od tiste mlajših dečkov B, saj so velenjski rokometaši od prve minute narekovali ritem igre. V obrambi so prikazali dobro igro in obilico borbenosti, tako da so domačini težko prihajali do strelov na gol. Vsi fantje so navdušili s predstavo in tako mirno zaključili tekmo, za kar si zaslužijo čestitke!

MLAJŠI DEČKI B, SKUPINA VZHOD 1, 8. KOLO:

SLOVENJ GRADEC 2011 : GORENJE VELENJE 12:15 (6:4)

Gorenje Velenje: Slatinek, Obreza, Plešnik, Drobež, Pratnekar 1, Šeliga 1, A. Krobot, T. Krobot, Podhovnik 1, Gril 2, Sulejmanović 3, Cafuta 4, Kuntarič, Komar, Mlivić 3.

Po pričakovanjih je že začetek obračuna nakazal, da sta si ekipi zelo enakovredni. nekoliko bolje so prvi polčas odigrali fantje iz Slovenj Gradca, ki so bili bolj učinkoviti v napadu in si priborili prednost dveh zadetkov (6:4). V drugem polčasu so osice pritisnile na plin in ta del igre odigrale naravnost superiorno ter si s tem priborile težko prigarani dve točki. Ta tekma je odločala o drugem mestu v vzhodni skupini. Po izenačenem rezultatu v Velenju, so si velenjski mladeniči z zmago v Slovenj Gradcu odprli pot v polfinale državnega prvenstva, za kar si zaslužijo velike čestitke!