Kadeti RK Gorenje Velenje vnovič dosegli visoko zmago

17. 9. 2016

V petek, 16.9.2016, so se velenjski kadeti v gosteh pomerili z RD Moškanjci – Gorišnica. Tudi na drugi tekmi te sezone so mlade ose zabeležile visoko zmago, za kar jim iskreno čestitamo!

POROČILO S TEKME:

GORIŠNICA, VEČNAMENSKA DVORANA

16.9.2016, 18:00

RD MOŠKANJCI – GORIŠNICA : RK GORENJE VELENJE        20:37  (9:17)

RD MOŠKANJCI – GORIŠNICA: Ciglarič in Ranfl v vratih, Tement, Belšak, Geč, Kolarič, Bezjak T. , Horvat, Ivančič 1, Bedrač B. 2, Toplak 2, Vrbančič 2, Bedrač N. 3, Bezjak J. 3, Ozmec 7.

Izključitve: 8 minut

Rdeči karton: Bedrač Nino (44.)

7 m: 3/5

RK GORENJE VELENJE: Vujović (13 obramb, 13/23 – 56 %), Radivojević (5 obramb, 5/14 – 38 %) in Burek (3 obrambe, 3/5 – 60 %) v vratih, Podpečan Luka 1, Drobež 2, Pongrac 2, Bandalo – Magrič 2, Tajnik 3, Štefl 3, Zupanič 3, Grobelnik 4, Podpečan Leon 5, Aubreht 6, Komar 6.

Izključitve: 10 minut

7 m: 3/4

SODNIKA: Satler Miha in Pukšič Žan

TRENER: Ivan Simonović

Kadeti RK Gorenje Velenje so bili na gostovanju v Gorišnici prepričljivi in z visoko razliko 17 zadetkov premagali domačo ekipo. Svojo drugo zaporedno zmago so rokometaši Gorenja gradili strpno in s pomočjo čvrste obrambe. Po uvodnih minutah igre in izidu 2:2 so osice stopile na plin in si priigrale prednost +4 (2:6). Domači so poskušali dvigniti svojo igro na višjo raven, vendar jim to ob razpoloženi obrambi osic in vratarju Vujoviću, ki je zbral kar 13 obramb v slabih 40. minutah tekme, ni uspevalo. Nekoliko slabši strelski učinek so Velenjčani pokazali na položaju levega krila in samo zahvaljujoč temu razlika v golih ni bila višja.

Osice so v drugem polčasu stopnjevale hitrost igre in ob številnih menjavah držale močan ritem, ki ga nasprotnik ni bil zmožen spremljati.