Show menu

Ose pred sredino tekmo obiskale delavce Gorenja

17. 5. 2016

Naši članski igralci so današnje jutro izkoristili za prijetno opravilo. Podali so se na obisk k podjetju, ki v največji meri pripomore k delovanju našega kluba.

 

Obisk je bil namenjen druženju z delavci našega glavnega sponzorja - podjetja Gorenje. Velik del članske ekipe se je namreč med glavnim odmorom/malico podjetja odpravil v skupne jedilnice. Fantje so z delavci Gorenja pokramljali, naredili kakšno fotografijo in obisk izkoristili tudi za to, da so ljudi s podeljeno vstopnico povabili na sredin dvoboj proti RD Urbanscape Loka.

 

Tudi tokrat so naši igralci z veseljem svoje dopoldne namenili takšnim aktivnostim. ''Danes smo še pred jutranjim treningom obiskali delavce generalnega sponzorja Gorenje, med katere smo razdelili nekaj vstopnic in navijaških majic ter se malo podružili. Med ljudmi je bilo zanimanja za prihajajočo tekmo veliko, tako da upam, da bo dvorana zopet polna in nam bodo s tribun pomagali do novih dveh točk,'' je o današnjem srečanju z zaposlenimi podjetja Gorenje naš mladi Rok Ovniček in dodal še: ''Druženje z ljudmi, ki nas na naši rokometni poti podpirajo in so veseli našega obiska, nam vedno da neko posebno energijo, zagon za naprej in motivacijo, da jim to podporo vračamo z dobrimi igrami."

 

Poleg Roka Ovnička so zaposlene v Gorenju obiskali še Mario Šoštarič, Senjamin Burić, Rok Golčar, Mitja Nosan, Benjamin Burić, Rok Zaponšek in Anže Ratajec. Srečanje z zaposlenimi na Gorenju, čigar ime nosimo tudi v našem imenu kluba, je bilo izjemno veselo, saj so ljudje naše ose nestrpno pričakovali in bili njihovega obiska veseli. Zanimivih debat ni manjkalo, zaposlene pa smo seveda razveselili tudi s črno-rumenimi navijaškimi majicami in vstopnicami za rokometni dvoboj, ki naše ose čaka v sredo, 18.5.2016, ob 19.00 v domači Rdeči dvorani.

 

Fantje so torej danes preživeli sproščeno dopoldne v družbi prijaznih ljudi iz velenjskega Gorenja, seveda pa tudi vse vas vabijo, da se nam to sredo, 18.5.2016, ob 19.00 pridružite v Rdeči dvorani, kjer bomo s skupnimi močmi ciljali na novo domačo zmago. Nasprotnik bo tokrat RD Urbanscape Loka.

 

Vstopnice lahko kupite na standardnih lokacijah (Bencinski servisi Petrol, Turistično informacijski center Velenje, Mercator M Holidays, avtobusna postaja Velenje, …) in na portalu mojekarte.si. Seveda pa boste karte lahko kupili, kot vedno, tudi na blagajni Rdeče dvorane uro pred začetkom tekme.

 

Se vidimo! 


Črno rumeno, kot eno!

Osa pika

Prijavi se na e-novice

Prijavi me