Kadeti pred zaključnim turnirjem doživeli poraz

26. 4. 2016

Velenjski kadeti so v ponedeljek, 25.4.2016, odigrali zadnjo tekmo pred zaključnim turnirjem. Osice so odšle na gostovanje k vrstnikom iz RK Krško, ker so zmago slavili domačini.

Poročilo si lahko preberete spodaj.

Črno-rumeno, kot eno!

KADETI

polfinale - skupina B, ponedeljek, 25.04.2016

RK Krško : RK Gorenje Velenje         10:13 (22:18)

RK Gorenje Velenje: Glasenčnik, Grudnik (14 obramb (2x7m)), Jukić, Čretnik 2, Drobež 1, Grobelnik 6 (2), Iršič 2, Jeromel, Krušnik, Podpečan Leon 2, Podpečan Luka 1, Špiljak 3, Tajnik  1, Tratnik 2, Zupanič

7-metrovke: 2/2

Izključitve: 6 minut

Trener: Klemen Luzar

Kljub temu, da smo se že uvrstili na želeni zaključni turnir, smo se želeli iz zadnjega gostovanja to sezono vrniti z zmago. To se žal ni uresničilo. Sicer smo v tekmo stopili odločno in večino časa igrali dobro ter na odmor odšli s prednostjo treh zadetkov. V drugem polčasu pa nam je ogromno preglavic povzročal vratar Krškega, ki je res odlično opravil svojo nalogo. V obrambi smo tudi v drugem polčasu delovali dobro, žal pa smo v napadu storili premalo in zmage so se veselili domačini.