Kadeti osvojili 3. mesto v polfinalni skupini

24. 4. 2016

Osji kadeti so v soboto, 23.4.2016, gostovali pri kadetski ekipi RK Maribor Branik. Zmage so se veselili gostje, ki so tako izpolnili svoj zastavljeni cilj. Čestitke fantom za odlično igro in osvojeno 3. mesto v polfinalni skupini.

Poročilo si lahko preberete spodaj.

Črno-rumeno, kot eno!

KADETI

polfinale - skupina B, sobota, 23.04.2016

RK Maribor Branik : RK Gorenje Velenje     26:39 (11:19)

RK Gorenje Velenje: Glasenčnik (1 obramba), Grudnik (14 obramb (1x7m)), Jukić, Čretnik 2, Drobež 5, Grobelnik 7 (1), Iršič 6, Jazbec 1, Jeromel, Krušnik, Podpečan Leon 2, Podpečan Luka 4, Špiljak 3, Tajnik  2, Tratnik 7, Zupanič

7-metrovke: 1/1

Izključitve: 14 minut

Trener: Klemen Luzar

Zavedali smo se, da nam zmaga v Mariboru prinaša tretje mesto v polfinalni skupini. Temu primerno smo se na tekmi tudi odzvali. V obrambi smo delovali čvrsto in domačinom nismo dopustili, da bi se razigrali. V napadu smo lepo kombinirali in bili dovolj odločni v zaključku akcij ter tako že ob polčasu prišli do lepe prednosti. Pomembno je, da v drugem polčasu nismo popuščali in da so vsi, ki so stopili na parket, dodali svoj prispevek k visoki zmagi.