Starejši dečki A premagali goste iz Sevnice

22. 4. 2016

V četrtek, 21.4.2016, so starejši dečki A na domačem igrišču gostili vrstnike iz  Sevnice.

Tokrat so mlade ose, kljub slabši predstavi, dosegle zanesljivo zmago, za kar jim iskreno čestitamo!

Poročilo si lahko preberete spodaj.

Črno-rumeno, kot eno!

STAREJŠI DEČKI A

RK Gorenje Velenje: RK Sevnica  26:18 (11:8)

Gorenje: Bizjak 4, Štefl 3, Radivojevič, Pongrac 1, Ring 1, Avbreht 3, Hojnik 6, Brunšek , Mazaj 6, Bandalo-Magrič 2, Husejnovič

7m: /

Izključitve: 6 min

Trener: Robi Lainšček

V četrtek, 21.4.2016, so starejši dečki A na domačem igrišču gostili vrstnike iz  Sevnice. Osice so tekmo pričele medlo. V obrambi niso bile dovolj agresivne, v napadu pa so naredile kar nekaj nepotrebnih tehničnih napak. Kljub ne preveč prepričljivi predstavi so osice na odmor odšle s tremi zadetki prednosti. V drugem polčasu podobna zgodba. Prvih deset minut so osice zopet igrale slabo. Nato pa je Štefl prestregel nekaj žog in osicam omogočil lahke zadetke. V tem času so osice naredile delni izid 8:0 in si tako že pred zadnjim sodnikovim žvižgom zagotovile zmago. Čestitke!