Starejši dečki A tokrat slabši

21. 2. 2016

V četrtek so starejši dečki A na domačem igrišču gostili vrstnike iz Slovenj Gradca. Tokrat so morale mlade osice priznati premoč nasprotniku.

STAREJŠI DEČKI A

RK Gorenje Velenje : RK Slovenj Gradec 2011  24:26 (10:14)

Gorenje: Bizjak, Štefl 7 , Radivojevič, Pongrac 2, Ring 1, Aubreht 8, Hojnik 4, Brunšek, Mazaj 2 , Bandalo-Magrič, Husejnovič.

7m: /

Izključitve: 2 min
Trener: Robi Lainšček

Tokrat so osice prikazale slabo predstavo. Osice so se do sredine polčasa dostojno upirale gostom, ki so si prednost priigrali v zadnjih petih minutah. Tudi začetek drugega polčasa je pripadel gostom, ki so hitro priigrali šest zadetkov prednosti (12:18). Osice so do konca tekme le znižale prednost, za kaj več pa bi morala obramba biti bolj agresivna in gibljiva v napadu pa zunanji igralci dodati kakšen gol več, saj sta krilna igralca Štefl (7) in Aubreht (8) zabila več kot polovico golov domače ekipe.