Show menu

Znani so nagrajenci nagradne igre Osa leta 2015

18. 2. 2016

Trud  naših rokometašev skušamo ovrednotiti na različne načine. Vsi želijo na parketu pokazati kar najboljše za uresničitev klubskih ciljev, za dodaten motiv pa odslej v RK Gorenje Velenje skrbi tudi posebna nagrada oziroma priznanje, ki je namenjeno najbolj srčnemu posamezniku kluba. Z akcijo smo letos začeli prvič, glede na odziv, pa bo izbor ''Ose leta'' v našem klubu postal tradicionalen.


Med vsemi igralci, ki so v letu 2015 branili črno-rumene barve velenjskega rokometnega kluba, ste navijači s spletnim glasovanjem na naši klubski spletni strani izbrali tistega, ki si je z odnosom do črno-rumenega dresa, velenjskih navijačev in kluba na splošno, zaslužil prestižen naziv OSA LETA 2015

Navijači ste izbrali, OSA LETA 2015 je postal naš vrhunski Mario Šoštarič! 

Več o zmagovalcu in zaključku izbora si lahko prebereš TUKAJ.


Uradna podelitev priznanja za Oso leta 2015 bo izvedena na tekmi med RK Gorenje Velenje in RK Celje Pivovarna Laško, ki naše ose čaka 24.2.2016 ob 18.45 v Rdeči dvorani.
Pridi tudi ti  in skupaj z nami čestitaj Mariu Šoštariču, obenem pa si ogled še derbi te sezone in pomagaj našim fantom do zmage!
ZAKLJUČEK NAGRADNE IGRE

Vsi, ki ste sodelovali pri izboru ''Ose leta 2015'', pa ste bili v skladu s pravili sodelovanja vključeni tudi v nagradno igro, kjer ste se borili za osvojitev ene izmed privlačnih rokometnih nagrad.

Ob koncu glasovalnega obdobja je bilo računalniško izžrebanih 10 nagrajencev. Nagrajenci so objavljeni v nadaljevanju tega prispevka.


Nagrade za sodelujoče v glasovanju:

 • Izžrebanci 1-3 prejmejo: dres RK Gorenje Velenje z želenim priimkom, številko in podpisom celotnega članskega moštva RK Gorenje Velenje ter dve vstopnici za tekmo RK Gorenje Velenje : RK Celje Pivovarna Laško (24.2.2016);
 • Izžrebanci 4-6 prejmejo: majico RK Gorenje Velenje s podpisi vseh igralcev in dve vstopnici za tekmo RK Gorenje Velenje : RK Celje Pivovarna Laško (24.2.2016);
 • Izžrebanci 7-10 prejmejo: dve vstopnici za tekmo RK Gorenje Velenje : RK Celje Pivovarna Laško (24.2.2016).


NAGRAJENCI NAGRADNE IGRE ''OSA LETA 2015'' SO:

 • Nagrajenec 1: Žan Lipovšek (prejme dres RK Gorenje Velenje z želenim priimkom, številko in podpisom celotnega članskega moštva RK Gorenje Velenje ter dve vstopnici za tekmo RK Gorenje Velenje : RK Celje Pivovarna Laško (24.2.2016))
 • Nagrajenec 2: Patrick Hecher (prejme dres RK Gorenje Velenje z želenim priimkom, številko in podpisom celotnega članskega moštva RK Gorenje Velenje ter dve vstopnici za tekmo RK Gorenje Velenje : RK Celje Pivovarna Laško (24.2.2016))
 • Nagrajenka 3: Neja Sedovnik (prejme dres RK Gorenje Velenje z želenim priimkom, številko in podpisom celotnega članskega moštva RK Gorenje Velenje ter dve vstopnici za tekmo RK Gorenje Velenje : RK Celje Pivovarna Laško (24.2.2016))
 • Nagrajenec 4: Stanko Šmigoc (prejme majico RK Gorenje Velenje s podpisi vseh igralcev in dve vstopnici za tekmo RK Gorenje Velenje : RK Celje Pivovarna Laško (24.2.2016))
 • Nagrajenec 5: Mitja Merhar (prejme majico RK Gorenje Velenje s podpisi vseh igralcev in dve vstopnici za tekmo RK Gorenje Velenje : RK Celje Pivovarna Laško (24.2.2016))
 • Nagrajenka 6: Petja Herlah (prejme majico RK Gorenje Velenje s podpisi vseh igralcev in dve vstopnici za tekmo RK Gorenje Velenje : RK Celje Pivovarna Laško (24.2.2016))
 • Nagrajenec 7: Jan Jevšnik (prejme dve vstopnici za tekmo RK Gorenje Velenje : RK Celje Pivovarna Laško (24.2.2016))
 • Nagrajenec 8: Niko Brinovšek (prejme dve vstopnici za tekmo RK Gorenje Velenje : RK Celje Pivovarna Laško (24.2.2016))
 • Nagrajenec 9: Oto Perše (prejme dve vstopnici za tekmo RK Gorenje Velenje : RK Celje Pivovarna Laško (24.2.2016))
 • Nagrajenka 10: Damjana Urbančič (prejme dve vstopnici za tekmo RK Gorenje Velenje : RK Celje Pivovarna Laško (24.2.2016))OBVESTILO: Nagrajenci bodo o žrebu in nagradah obveščeni tudi preko e-naslova, ki so ga oddali ob glasovanju. Preko e-pošte bodo dobili tudi nadaljnja navodila o prevzemu osvojenih nagrad.


HVALA vsem, ki ste sodelovali v glasovanju za izbor Ose leta 2015 in iskrene ČESTITKE vsem nagrajencem!


Črno-rumeno, kot eno!

Osa pika

Prijavi se na e-novice

Prijavi me