Show menu

Napoved pripravljalnih tekem RK Gorenje Velenje

21. 1. 2016

Evropsko prvenstvo v rokometu se je za slovensko rokometno reprezentanco s porazom proti Nemčiji v četrtek žal zaključilo.


Da pa za naše ljubitelje rokometa ne bo zmanjkalo rokometnih užitkov, smo v RK Gorenje Velenje pripravili napovednik pripravljalnih tekem naše članske ekipe v prihodnjih tednih. 


Najprej nas v soboto čaka gostovanje na Dnevu dolskega rokometa, kjer se bo naša članska ekipa v dvorani Dolanki pomerila proti ekipi RK Dol TKI Hrastnik. 

Že čez nekaj dni naše fante čaka nova preizkušnja, ko se bodo podali na gostovanje k ekipi HC Fivers Vienna na Dunaj, tekma z njimi se bo odvila v torek, 26. januarja 2016, ob 18.30. Po tej tekmi se bodo osji kapetan Staš Skube in soigralci posvetili treningom, nakar jih v Rdeči dvorani čaka povratno srečanje z ekipo iz Dunaja. Domači dvoboj bo potekal v petek, 29. januarja 2016, ob 20.00.


Po vseh zgoraj naštetih pripravljalnih srečanjih pa se bodo pričele tudi priprave na prvo tekmo 1. NLB Leasing lige v letu 2016, ko se bo trener dr. Marko Šibila z igralci podal na obalo, kjer jih v soboto, 6. februarja 2016 ob 19.00, čaka tekma proti RD Istrabenz Plini Izola.

Za vse zveste črno-rumene navijače pa je zelo pomemben datum tudi sobota, 13. februar 2016, ko se nadaljevanje sezone v prvi ligi pričenja tudi v Rdeči dvorani. Ta dan ob 19.00 naše fante čaka prva domača tekma tega leta, in sicer tekma z MRD Dobova.


Razpored pripravljalnih tekem RK Gorenje Velenje:

23. januar 19.00 RK Dol TKI Hrastnik : RK Gorenje Velenje
26. januar 18.30 HC Fivers Vienna : RK Gorenje Velenje
29. januar 20.00 RK Gorenje Velenje : HC Fivers Vienna


Razpored tekem 1. NLB Leasing lige RK Gorenje Velenje (februar):
6. februar 19.00 RD Istrabenz Plini Izola : RK Gorenje Velenje
13. februar 19.00 RK Gorenje Velenje : MRD Dobova
20. februar 18.00 RK Maribor Branik : RK Gorenje Velenje
24. februar 19.00 RK Gorenje Velenje : RK Celje Pivovarna Laško


Vsi ljubitelji rokometa ste seveda vljudno vabljeni, da spremljate naše fante v živo! Se vidimo v Rdeči dvorani!

Črno-rumeno, kot eno!

Osa pika

Prijavi se na e-novice

Prijavi me