Show menu

VIDEO: Izbor najlepših osjih golov jesenskega dela

17. 1. 2016
V času evropskega prvenstva na Poljskem smo v RK Gorenje Velenje naredili pregled jesenskega dela 1. NLB Leasing lige in za vas v videu pripravili izbor najlepših golov, ki so jih naše članske ose prikazale v prvem delu tekmovanja.

Med izvajalce najlepših golov so se uvrstili naslednji igralci:
Niko Medved, tekma proti RD Istrabenz Plini Izola
Rok Golčar, tekma proti RK Jeruzalem Ormož
Staš Skube, tekma proti RD Koper 2013
Kristian Bećiri, tekma proti RK Jeruzalem Ormož
Nejc Cehte, tekma proti RK Jeruzalem Ormož
Janez Gams, tekma proti RD Slovan
Staš Skube, tekma proti RK Jeruzalem Ormož
Niko Medved, tekma proti RD Urbanscape Loka
Mitja Nosan, tekma proti RD Urbanscape Loka
Mario Šoštarič, tekma proti RD Urbanscape Loka
Rok Ovniček, tekma proti RK Celje Pivovarna Laško

Že v soboto, 23.1.2016, ob 19.00 pa si boste lahko izjemne rokometne vragolije na igrišču ogledali tudi v živo. Naša članska ekipa bo namreč gostovala pri RK Dol TKI Hrastnik, s katerimi bodo v času tekmovalnega premora odigrali prijateljsko tekmo.

Se vidimo? SE! Črno-rumeno, kot eno!
Osa pika

Prijavi se na e-novice

Prijavi me