Show menu

Blaž Kleč podaljšal sodelovanje z RK Gorenje Velenje

7. 1. 2016

Blaž Kleč, 29-letni krožni napadalec naše članske ekipe, je podaljšal sodelovanje z našim klubom.

 

Korošec Blaž Kleč je v osjo člansko ekipo prišel pred sezono 2014/15 in je do sedaj na 62 odigranih tekmah dosegel 106 golov. S pristopom in dobrimi igrami si je prislužil novo pogodbo, in sicer do konca sezone 2016/17 z možnostjo podaljšanje še za eno sezono.

 

Po podpisu pogodbe je Blaž povedal: "Zadovoljen sem, da nadaljujem športno pot v ambicioznem klubu RK Gorenje Velenje, v katerem bom imel možnosti za dokazovanje in napredovanje. Menim, da smo s prihodom novega trenerja Marka Šibile dobili vrhunskega strokovnjaka na tem področju in komaj čakam nadaljnje delo z njim."

 

Direktor kluba Matej Avanzo je podpis komentiral: ''Po prihodu novega trenerja smo se v vodstvu kluba dobili s celotnim strokovnim štabom ter med drugim sprejeli tudi odločitev o tem, da tudi v prihodnje zadržimo krožnega napadalca Blaža Kleča, ki bo ob izjemno izkušenem Alemu Toskiću in nadobudnem Darku Stojniču vsaj še v sezoni 2016/17 član Gorenja Velenja. Ob odhodu Kristiana Bećirija smo v sezoni 2015/16 ostali le z dvema krožnima napadalcema, Senjaminom Burićem in Blažem Klečem, zato bo v Slovan posojeni Stojnić odslej z nami trikrat tedensko treniral, na preostalih treningih in tekmah pa bo še naprej aktiven na Kodeljevem.''

 

Obenem tako sporočamo tudi, da bo mladi krožni napadalec Darko Stojnić v nadaljevanju sezone trikrat tedensko treniral z našo člansko ekipo, preostale treninge in tekme pa bo še vedno zastopal RK Slovan.

Osa pika

Prijavi se na e-novice

Prijavi me