Show menu

Uspehi mlajših selekcij na turnirju Brčko

18. 12. 2015
V organizaciji moškega rokometnega kluba Lokomotiva Brčko Distrikt, se od 18. do 20. decembra 2015 v Brčkem odvija 13. Lokomotiva Cup za mlajše kategorije fantov v rokometu in prosotni so tudi naši mlajši fantje!

Tukaj lahko najdete vse rezultate rokometnega turnirja mlajših selekcij v Brčkem zbrane na enem mestu, ki jih sproti osvežujemo in dodajamo nove.


KADETI
Prvi dan
RK Gorenje Velenje : RK Bijeljina
Kadeti RK Gorenje Velenje so v petek zabeležili prvo zmago na turnirju, in sicer proti Bijeljini s končnim rezultatom 22:9 (14:1).
RK Gorenje Velenje: Glasenčnik 10 obramb, Husejnovič 1 obramba; Bizjak 1, Jeseničnik 4 (1), Hojnik 3, Jeromel 4, Komar 5, Podpečan Leon 3, Zupanič 2
Izključitve: 3 min

RK Gorenje Velenje : RK Novi Beograd
Na drugi petkovi tekmi so velenjski kadeti ugnali tudi nasprotnike iz NOvega Beograda s končnim rezultatom 10:9 (4:6).
RK Gorenje Velenje: Glasenčnik 5 obramb; Drobež J. 3, Jeseničnik 2 (1), Komar 1, Podpečan Leon 3, Tajnik 1 
Izključitve: 1min

Drugi dan
RK Gorenje Velenje : RK Krivaja
S ponovno zmago, tokrat nad vrstniki letnika 2000 iz Krivaja, so kadeti odprli drugi tekmovalni dan z rezultatom 16:7 (8:4).
RK Gorenje Velenje: Glasenčnik 10 obramb; Drobež 1, Jeseničnik 2, Komar 5, Pondpečan Leon 7, Zupanič 1
Izključitve: 3 min

RK Gorenje Velenje : RK Jersie 1 (Danska)
Tudi na drugi sobotni tekmi so kadati nadigrali nasprotnika z Danske in zabeležili novo zmago s 15:10 (12:4).
RK Gorenje Velenje: Glasenčnik 7 obramb; Drobež 1, Jeseničnik 5, Hojnik 1, Komar 3, Podpečan Leon 1, Podpečan Luka 1 (1), Tajnik 1, Zupanič 2

Tretji dan
RK Gorenje Velenje : RK Izviđač
V nedeljo so, kljub izjemni borbi, naši kadeti prvič priznali premoč na turnirju proti vrstnikom iz Izviđača s končnim rezultatom 17:20 (8:10).
RK Gorenje Velenje: Glasenčnik 3 obrambe, Husejnovič 3 obrambe; Drobež 8, Jeseničnik 4, Podpečan Leon 1, Tajnik Domen 3, Zupanič 1

RK Gorenje Velenje : RK Novi Beograd
Naši kadeti so že na drugi nedeljski tekmi znova premagali nasprotnike, tokrat iz Novega Beograda, s končnim rezultatom 17:15 (11:5).
RK Gorenje Velenje: Glasenčnik 7 obramb; Bizjak 1, Drobež 3, Jeseničnik 2, Hojnik 4, Podpečan Leon 1, Podpečan Luka 3, Tajnik 1, Zupanič 2
Izključitve: 2 min

STAREJŠI DEČKI B
Prvi dan
RK Gorenje Velenje : RK Bijeljina
Tudi starejši dečki B so bili v petek na parketu močnejši nasprotnik in so premagali ekipo Bijeljine z 21:10. 
RK Gorenje Velenje: Verboten 8 obramb; Kamenicki 5, Cvijetinović 2, Zulić 6, Mrkonjić 2, Šmigic1, Šeliga 5

RK Izvidjač Ljubuški : RK Gorenje Velenje 
Na drugi petkovi tekmi starejši dečki B niso uspeli premagati sovrstnikov iz Izvidjač Ljubuškega, kjer je bil končen rezultat 20:16 v korist nasprotnikov.

Drugi dan
RK Gorenje Velenje : RK Moslavina
Naše mlajše osice letnika 2002 so drugi dan turnirja na paket stopile proti svojim vrstnikom iz Moslavine in jim morali priznati premoč z rezultatom 8:15.

MLAJŠI DEČKI B
Prvi dan
RK Gorenje Velenje : RK Krivaj
Zadnji izmed naših vrst so v petek na rokometnem turnirju v Brčkem nastopili tudi mlajši dečki B, ki so se spopadli z ekipo Krivaja in jih premagali s končnim rezultatom 17:10.
RK Gorenje Velenje: Miklavžina 3 obrambe, Turinski 5 obramb; Juršič 7, Horvat 2, Potočnik 2, Antlej 2, Guček 2, Puklič 2

Grška reprezentanca : RK Gorenje Velenje 
Zaključek petkovih dvobojev je bil slabši tudi za velenjske mlajše dečke B, ki so s končnim rezultatom 19:16 morali priznati svojim vrstnikom iz reprezentance Grčije.

Drugi dan
RK Gorenje Velenje : RK Lokomotiva Brčko 
Na svoji prvi sobotni tekmi so naši mlajši dečki B premagali domačine Lokomotivo Brčko z rezultatom 11:6. 

RK Gorenje Velenje : RK Bijeljina
Mlajši dečki B so na drugi sobotni tekmi, kjer so se prav vsi igralci vpisali med strelce, z 21:9 premagali ekipo Bijeljine. 


Osa pika