Show menu

Rok Zaponšek odhaja na posojo

2. 12. 2015

Do konca sezone 2015/16 na posojo v bližnji klub odhaja vratar članske ekipe Rok Zaponšek.

 

V RK Gorenje Velenje smo se, po dogovoru z Rokom odločili, da mladega vratarja posodimo v RK Slovenj Gradec 2011. Perspektiven član naše ekipe, bo v Slovenj Gradcu ostal do konca te sezone, potem pa se bo znova priključil osam.

 

23-letni Velenjčan je odhoda k ježkom vesel, saj bo tam lahko dobil več priložnosti na parketu: ''Zelo sem vesel, da sta se kluba uspela dogovoriti o moji posoji, v Velenju namreč ob dveh odličnih vratarjih nisem dobil dovolj minutaže, ki pa je nujno potrebna za moj osebni razvoj ter za vlogo, ki so mi jo v Velenju namenili za prihodnjo sezono. Upam, da bom v Slovenj Gradcu dobro izkoristil svoje minute v golu, pridobil na samozavesti in s tem posledično naslednjo sezono pomagal svojemu matičnemu klubu pri zastavljenih ciljih.''

 

Matej Avanzo, direktor kluba, je ob potrditvi posoje mladega vratarja povedal: ''V klubu smo se odločili, da izjemno nadarjenega vratarja Roka Zaponška pred naslednjo sezono, v kateri bo zamenjava za Klemna Ferlina, do konca sezone posodimo v bližnji RK Slovenj Gradec 2011. Te sredine nismo izbrali naključno, saj nam bližina omogoča, da bo Zaponšek še naprej vsaj deloma treniral tudi z našo ekipo, hkrati pa bo tudi v Slovenj Gradcu v rokah odličnega trenerja Sebastjana Soviča, ki si ga je v ekipi, ki jo vodi, tudi zelo želel.''

Veseli smo, da dobro sodelujemo z drugimi klubi in skupaj spodbujamo razvoj mladih rokometašev, Roku seveda želimo čim več minut na parketu, veliko ubranjenih golov in se veselimo prihodnje sezone, ko bo ponovno oblekel osji dres.
Osa pika

Prijavi se na e-novice

Prijavi me