Show menu

Igralci danes obiskali Gorenje in Mestno občino Velenje

14. 10. 2015

Naši članski igralci so današnji dopoldan izkoristili za prijetno opravilo. Podali so se na obisk k dvema organizacijama, ki v veliki meri pripomoreta k delovanju našega kluba.

Prvi obisk je bil namenjen druženju z delavci našega glavnega sponzorja - podjetja Gorenje. Večji del članske ekipe se je namreč med glavnim odmorom podjetja odpravil v skupne jedilnice. Fantje so z delavci Gorenja pokramljali, naredili kakšno fotografijo in obisk izkoristili tudi za to, da so ljudi s podeljeno vstopnico povabili na sobotni dvoboj proti RK Trimo Trebnje. Tudi tokrat so naši igralci z veseljem svoje dopoldne namenili takšnim aktivnostim: "Današnje dopoldne, preživeto v Gorenju in občini Velenje, je bilo z moje strani sprejeto z zelo pozitivnimi občutki. Druženje z ljudmi, ki nas podpirajo in so veseli našega obiska, ti da posebno energijo, zagon za naprej, da jim to vračamo z dobrimi igrami. Veselim se že naslednje podobne akcije," je o današnjem srečanju z zaposlenimi podjetja Gorenje in Mestne občine Velenje povedal naš Anže Ratajec. K temu Senjamin Burić dodaja: ''Mislim, da je bilo danes super. S tem se lahko približamo ljudem in jih čim več privabimo tudi na tekme v Rdečo dvorano. Kadar so tribune polne, uživamo tako mi, kot tudi gledalci. Veselim se sobotne tekme in upam, da se je Velenjčani udeležijo v čim večjem številu.''

Srečanje na Gorenju pa danes ni bilo naše edino opravilo. Takoj po koncu druženja z zaposlenimi podjetja, čigar ime nosimo tudi v našem imenu kluba, so se naši fantje podali še na drugo lokacijo. V prostorih Mestne občine Velenje so jih namreč nestrpno pričakovali zaposleni naše občine. Tudi tukaj ni manjkalo zanimivih debat, zaposlene pa smo razveselili tudi z vstopnicami za rokometni dvoboj z Dolenjci. V želji, da se vsi skupaj že v soboto vidimo v Rdeči dvorani, pa smo ob koncu naredili še skupinsko fotko. Po prijetnem skupnem druženju, kjer so nam pripravili tudi prigrizek, smo si ogledali tudi predstavitveni video o Velenju, katerega del smo tudi mi. Po koncu dneva je svoje mislil strnil naš kapetan Niko Medved: "Danes smo se s soigralci udeležili nove promocijske akcije za sobotno tekmo. Odpravili smo se v Gorenje ter v Mestno občino Velenje. Bilo je super in mislim, da so ljudje že zaceli prepoznavati ter odobravati nove marketinške poteze kluba, zato upamo, da se bodo le-te v prihodnje še nadaljevale."
Rok Ovniček je bil nad današnjim dnem navdušen in komaj čaka, da to soboto znova zaigra pred polno Rdečo dvorano: ''Danes smo namesto jutranjega treninga obiskali delavce generalnega sponzorja Gorenje in zaposlene na MO Velenje, med katere smo razdelili nekaj vstopnic in se malo podružili. Bilo je veliko zanimanja za prihajajočo tekmo, tako da upam, da bo dvorana zopet polna in nam bodo s tribun pomagali do novih dveh točk.''

Fantje so torej danes preživeli sproščeno dopoldne v družbi prijaznih ljudi iz Velenja, mi pa vse vas že sedaj vabimo, da se nam to soboto ob 19.00 pridružite v Rdeči dvorani, kjer bomo s skupnimi močmi ciljali na novo domačo zmago. Nasprotnik bo tokrat RK Trimo Trebnje.

Vstopnice, po ceni 5 EUR, lahko kupite na standardnih lokacijah (Bencinski servisi Petrol, Turistično informacijski center Velenje, Mercator M holidays, avtobusna postaja Velenje) in tudi na portalu mojekarte.si. Seveda pa boste karte lahko kupili, kot vedno, tudi na blagajni Rdeče dvorane pred začetkom tekme.

Črno rumeno, kot eno!

Osa pika

Prijavi se na e-novice

Prijavi me