Mlajše kategorije pogumno naprej

28. 9. 2015

Naše mlajše ose (kadeti, starejši dečki A in B) so ta vikend gostovali v sosednjem Slovenj Gradcu in zabeležili zmago, neodločen rezultat in poraz.

Starejši dečki B
RK Slovenj Gradec 2011 : RK Gorenje Velenje 16 : 16 (6 : 10)
Gorenje: Šmigoc 5, Hudovernik 5, Šeliga 2, Zulič 1, Mrkonjič 1, Kamenicki 1, Koren 1, Jovanovič, Flis, Mrkaljevič, Hojnik, Verboten, Mlivič, Kopušar.
Trener: Aleš Dolinšek

Na tretjo tekmo so se osice odpravile v sosednji Slovenj Gradec. Tekmo so začele dokaj nervozno v napadu, bilo je veliko slabih strelov, nekaj tehničnih napak, a so vse te napake popravile v obrambi. Tako je obramba, skupaj z vratarjem Verbotnom dovolila le šest zadetkov v prvem polčasu. V drugem polčasu se je ponovila zgodba iz prvega. Žoga ni in ni hotela v gol, proti koncu se je v glave naselila še nervoza. Domačini so jih uspeli ujeti in tudi povesti za en gol. Po minuti odmora in z dvema igralcema manj so osice uspele zadeti za 16 : 16. Po dobri obrambi so imele še priložnost za zmago, vendar je na koncu prišlo do delitve točk. Domačini so imeli devet sedemmetrovk, osice le eno.

RK Slovenj Gradec 2011 : RK Gorenja Velenje 26:15 (13:5)
Gorenje: Bizjak 4, Ograjenšek , Oblak 1, Štefl 2, Radivojevič, Pongrac 1, Ring 1,Husejnovič, Avbreht , Bandalo-Magrič 1, Hojnik 4, Brunšek, Kurtaj 1, Mazaj.
Sedemmetrovke: 2/0 Izključitve: 8 min
Trener: Robi Lainšček

Kadeti
RK Slovenj Gradec 2011 : RK Gorenje Velenje 21:35 (10:18)
Gorenje: Grudnik Tilen 6 (1) obramb, Jukić Andrej 3 obrambe Glasenčnik Blaž 16 (3) obramb;
Tratnik Matija 4, Zupanič Žiga 2, Drobež Jernej 5, Grobelnik Tilen 8, Tajnik Domen 2, Podpečan Luka 4, Krušnik Grega 1, Čretnik Sebastjan 2, Jeromel Enej 4, Špiljak Žiga 1, Jazbec Aljaž 1, Hrovat Davor 1
Trener: Klemen Luzar

Prihodnji vikend bo tekmovalni vikend za prav vse naše selekcije. Poleg članske, ki jih v soboto čaka dvoboj proti Mariboru (ob 19.00), se bodo pomerile tudi vse mlajše selekcije. Kadete ter Starejše dečke A ter B čakajo dvoboji proti ekipam Ormoža in Velike Nedelje. Prvič pa bodo na teren stopili tudi mladinci (dvoboj proti RK Slovenj Gradec 2011)) ter mlajši dečki A in B.