Show menu

Pet mladih os na reprezentančnem dnevu na Super pokalu v Portorožu

28. 8. 2015
Jutri (sobota) bo v Portorožu rokometni spektakel imenovan Super pokal Slovenije, kjer bomo imeli, poleg članske ekipe, tudi mlajše predstavnike kluba. Na njem bodo glavno vlogo, v večerni tekmi, imeli naši članski rokometaši, ki se bodo za prvo letošnjo lovoriko pomerili proti ekipi RK Celje Pivovarna Laško. 

Poleg moške in ženske super pokalne tekme bodo tekom dneva potekale tudi reprezentančne tekme. Del teh predtekem pa bo tudi pet naših igralcev, ki bodo zastopali barve Slovenije. 

Medtem ko se bodo pri letniku 2000 in mlajši predstavili: igralca Tilen Grobelnik in Jernej Drobež ter vratar Blaž Glasenčnik, bosta velenjske barve pri letniku 1996 in mlajši zastopala igralca Ilija Tomić in Nejc Krabonja

Razpored tekem reprezentančnih kategorij: 
11.30 - letnik 2000 in mlajši SLOVENIJA modri : SLOVENIJA beli 
13.30 - letnik 1998 in mlajši SLOVENIJA modri : SLOVENIJA beli 
15.30 - letnik 1996 in mlajši SLOVENIJA modri : SLOVENIJA beli 

Za zaključek dneva pa se bodo, kot smo že zapisali, za super pokalno lovoriko pomerili naši člani in Celjani. 

Naši najzvestejši navijači, Šaleški Graščaki, vas seveda vabijo, da se jim pridružite, da skupaj podpremo vse naše fante na parketu. Več informacij lahko dobite na njihovi Facebook strani ali na telefonski številki 030/305-504 (Miha). 

Se vidimo v Portorožu, kajne?
Osa pika

Prijavi se na e-novice

Prijavi me