Show menu

Jernej Papež na posojo, Dobelšek odhaja

10. 7. 2015
Uprava se je v teh dneh dokončno dogovorila, da našega desnega zunanjega - Jerneja Papeža - za eno sezono posodimo v MRK Krka, ki prav tako nastopa v 1. NLB Leasing ligi. 

Jernej, ki je v naš klub prišel prav iz novomeškega kluba, je za našo člansko ekipo igral zadnji dve sezoni. V tem času je odigral 60 tekem in zadel 152 golov. 24-letni Trebanjec v zadnji sezoni, ob konkurenci Michala Syzbe in Nejca Cehteta, ni dobil dovolj minutaže, zato smo se odločili, da bo prihodnjo sezono dodatne minute nabiral v njemu že ''domačem'' mestu (tam je namreč že igral, preden je prišel v Velenje).
Jerneju želimo srečno in uspešno novo sezono. 

Obenem pa sporočamo tudi, da smo prekinili pogodbo z dosedanjim igralcem RK Gorenje Velenje - Luko Dobelškom. Tudi njemu želimo uspešno nadaljevanje njegove rokometne poti.
Osa pika

Prijavi se na e-novice

Prijavi me